به‌روزرسانی جدید بسیار مهم Shibarium منتشر شد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • Shibarium یک نقطه عطف جدید بزرگ را شکست
  • SHIB چاپ را با یک خیز بزرگ می سوزاند

حساب رسمی Shibarium در X/Twitter از راه‌اندازی به‌روزرسانی جدید رابط کاربری برای راه‌حل لایه ۲ خبر داد. این به بهبود تجربه بلاک چین در Shibarium و اتصال آن به دیگر پلتفرم‌های اصلی ارزهای دیجیتال کمک می‌کند.

این توییت نشان می‌دهد که توسعه‌دهندگان به دنبال تنوع، سازگاری با چندین کیف پول سطح بالا (MetaMask، Coinbase Wallet، Trust Wallet، Wallet Connect و Rainbow) را گسترش داده‌اند. علاوه بر این، رابط کاربری Shibarium بهبود یافته است. شیباریوم «سریع‌تر، روان‌تر و در دسترس‌تر از همیشه» شده است.

Shibarium یک نقطه عطف جدید بزرگ را شکست

در همین حال، شیباریوم با عبور از مرز 417 میلیون در مجموع تراکنش، از نقطه عطف خیره کننده دیگری عبور کرده است. تا لحظه نگارش این مقاله، این میزان به 417,311,557 رسیده است.

با این حال تعداد حواله های روزانه بار دیگر کاهش زیادی را تجربه کرد و پس از 562 هزار و 980 در روز گذشته به 475 هزار و 30 رسید. این به معنای کاهش 15.62 درصدی است. در اوایل این هفته، این معیار از بلاک چین لایه 2 به 958500 تراکنش روزانه به اوج خود رسید.

علاوه بر این، Shibarium به رکورد مهم دیگری در تمام دوران رسید. در اوایل این هفته، در 13 آوریل، از زمان راه اندازی بلاک چین در آگوست سال گذشته، به بیشترین افزایش در حساب های جدید روزانه 13,314 رسید.

نکته دیگری که در اینجا قابل ذکر است رشد کیف پول های متصل به شبکه شیباریوم است. این معیار اخیراً به 1,783,013 افزایش یافته است.

SHIB چاپ را با یک خیز بزرگ می سوزاند

طبق داده‌های ارائه‌شده توسط Shibariumscan Explorer، در ۲۴ ساعت گذشته افزایش چشمگیر ۱۷۵.۸۷ درصدی در میزان سوختگی SHIB وجود داشته است. با این افزایش، در مجموع 5292867 ممکوین SHIB به کیف پول های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل شد.

در بزرگترین سوختگی اینجا، 4429678 شمع SHIB بیل زدند. SHIB، دومین ارز دیجیتال بزرگ میم با افزایش قیمت نزدیک به 6 درصد از روز پنجشنبه، در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.00002285 دلار تغییر می کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید