شیباریوم با قطع موقت مواجه می شود: جزئیات


بر اساس اعلامیه اخیر، محلول لایه ۲ شیبا اینو، شیباریوم، دچار قطعی شده است به پست الکترونیکی توسط Kaal Dhairya، توسعه دهنده Shiba Inu در شبکه رسانه اجتماعی X.

ضایریا توضیح داد که این قطعی به دلیل مشکلات شبکه بین اعتبار سنجی ها بوده است.

در زمان مطبوعات، شبکه پشتیبان گیری و اجرا می شود. اما همانطور که Dhairya اشاره می کند، Shibariumscam، وب سایت محبوبی که وضعیت شبکه Shibarium و تماس های رویه از راه دور خارجی (RPCs) را ردیابی می کند، ممکن است همچنان فعال باقی بماند تا زمانی که تیم با مسائل خارجی سروکار دارد.

تیم‌های خارجی که برای شیباریوم در سطح زیرساخت کار می‌کنند تشویق شدند تا در رابطه با نقص فنی اخیر با ضائریا تماس بگیرند.

Shibarium که در آگوست گذشته راه اندازی شد، با مشکلات فنی غریبه نیست. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، اولین نمایش آن با مشکلات فنی مواجه بود.

با این حال، طبق داده‌های فاش شده توسط Shibariumscam، این شبکه کاملاً موفق بوده است. بلاک چین شیباریوم در حال حاضر بیش از 400 میلیون تراکنش است، در حالی که تعداد کیف پول ها به 1.7 میلیون می رسد. تقریباً یک میلیون تراکنش در پانزدهم ثبت شد. با این حال، در 21 آوریل، تعداد معاملات به تنها 10040 کاهش یافت.

افزایش قیمت شیبا اینو

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، اخیراً میم کوین محبوب در کنار سایر ارزهای دیجیتال جوک مانند Bonk مبتنی بر Solana (BONK) افزایش قیمت دو رقمی را تجربه کرده است.

طبق داده‌های CoinGecko، قیمت شیبا اینو (SHIB) در 24 ساعت گذشته 1.8 درصد کاهش یافته است. مشخص نیست که این کاهش اندک مربوط به سود گرفتن است یا سقوط فنی اخیر Shibarium.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید