Shibarium Eyes New Major Milestone با افزایش 6.50% SHIB


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • تعداد معاملات شیباریوم همچنان در حال افزایش است
  • قیمت شیبا اینو در حال بهبود است

لایه 2 بلاک چین Shibarium همچنان به ارتفاعات جدیدی نزدیک می شود و فراتر از نقاط عطفی است که تاکنون به دست آورده است. در حال حاضر، علی رغم کاهش شدید اخیر در فعالیت زنجیره ای، به نقطه عطف تاریخی جدیدی نزدیک می شود.

در همین حال، قیمت شیبا اینو پس از کاهش 6.12 درصدی از روز جمعه به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

تعداد معاملات شیباریوم همچنان در حال افزایش است

تعداد کل تراکنش های شیباریوم به سطح بحرانی 300,000,000 انتقال نزدیک می شود. در زمان نگارش این مقاله، این اندازه گیری در مجموع 296,505,213 را نشان می دهد. این رشد نزدیک به 2 میلیون نفر از روز جمعه که تعداد نقل و انتقالات 294,766,260 بوده است.

با این حال، تعداد معاملات پردازش شده روزانه در شیباریوم همچنان در حال کاهش است. در حال حاضر 1.96 میلیون نقل و انتقال در روز را نشان می دهد، در حالی که هفته گذشته این متریک بالای 2 میلیون باقی مانده است.

بیشترین اوج نقل و انتقالات روزانه در پایان آذرماه با 7.52 میلیون نقل و انتقال روزانه مشاهده شد.

تعداد کیف پول های بلاک چین متصل به شیباریوم نیز از روز جمعه کمی افزایش یافته است و به زیر ۱۰۰ رسیده است. در زمان نوشتن، این اندازه گیری 1342384 را نشان می دهد.

دو روز پیش، زمانی که صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال Gate.io ادغام بلاک چین شیباریوم را اعلام کرد، این شبکه لایه 2 شاهد افزایش خیره کننده 210.4 درصدی تراکنش ها بود و تعداد روزانه نیز از 1.16 میلیون به 2.43 میلیون افزایش یافت.

کاهش فعلی در فعالیت های زنجیره ای اخیراً توسط لوسی، رهبر بازاریابی رسانه های اجتماعی برای تیم Shiba Inu، مورد توجه قرار گرفت. او در صفحه توییتر/X خود توضیح داد که در حال حاضر تیم SHIB مشغول اجرای به‌روزرسانی‌ها و بهبودهای جدید است، بنابراین “ممکن است برخی مشکلات وجود داشته باشد.”

قیمت شیبا اینو در حال بهبود است

قیمت SHIB در 24 ساعت گذشته با 6.18 درصد افزایش تاکنون به 0.00000946 دلار رسیده است. این افزایش قیمت به دنبال کاهش حدود 6.5 درصدی روز جمعه است. به طور کلی، از پنجشنبه گذشته، SHIB یک صفر دیگر به قیمت خود اضافه کرد و از 0.00001047 دلار کاهش یافت و 14.89 درصد از دست داد.

این کاهش پس از آن اتفاق افتاد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای وجوه قابل معامله در بورس بیت کوین موافقت کرد. بیت کوین، ارز دیجیتال پرچمدار جهان، در ابتدا افزایش یافت، اما همانطور که بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کردند، این روند معکوس شد و شروع به کاهش شدید کرد. بقیه بازار ارزهای رمزپایه نیز همین روند را دنبال کردند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید