Shibarium Eyes Normal Shiba Inu Token 540% افزایش در هزینه گاز


شبکه شیباریوم، یکی از اجزای کلیدی اکوسیستم شیبا اینو، اخیرا شاهد افزایش قابل توجهی در کارمزد تراکنش ها بوده است. طی پنج روز گذشته، میانگین مبلغ صرف شده برای تراکنش های شیباریوم از 0.0026 BONE در 5 جولای به 0.014 BONE در 10 جولای افزایش یافته است. این داده ها از Shibariumscan هستند.

مرتبط با

BONE، یکی دیگر از توکن های بومی Shiba Inu، نقش مهمی در بلاک چین اکوسیستم با پوشش هزینه های تراکنش ایفا می کند و در نتیجه به سوزاندن توکن های SHIB کمک می کند. این روند باعث کاهش عرضه کل SHIB می شود که به طور مستقیم بر کمبود، تورم و قیمت آن تأثیر می گذارد.

تصویر مقاله
منبع: اسکن شیباریوم

آنچه نگران کننده است این است که با وجود افزایش کارمزد تراکنش ها، تعداد تراکنش ها در شیباریوم به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. تعداد تراکنش‌های روزانه نیز که در 14 تیرماه 7409 مورد بود در 24 ساعت گذشته به 3400 فقره کاهش یافت.

علاوه بر این، مقدار کل قفل شده در شیباریوم نیز کاهش یافته است. همانطور که بسیاری از مردم می دانند، متریک TVL نشان دهنده ارزش کل همه دارایی های قفل شده در قراردادهای هوشمند یک بلاک چین است و بنابراین یک شاخص مهم از سلامت کلی و پذیرش شبکه است.

تصویر مقاله
منبع: دفی لاما

بنابراین، TVL فعلی Shibarium 1.57 میلیون دلار است که نشان دهنده کاهش 3.79 میلیون دلاری ثبت شده در پایان ماه مارس است.

مرتبط با

توسعه دهندگان SHIB خیلی مشغول هستند: تیم Shiba Inu فاش شد - آیا چیزی در حال پختن است؟

کاهش Shibarium را احتمالاً می توان به عملکرد غیر قابل توجه توکن Shiba Inu (SHIB) نسبت داد. توکن محبوب میم که از نظر ارزش بازار در بین تمام ارزهای دیجیتال در رتبه یازدهم قرار دارد، از نظر حجم تراکنش حتی در صنعت خود سوم نیست.

این عدم فعالیت تجاری نشان دهنده کاهش علاقه جامعه است که می تواند بر ارقام تراکنش Shibarium و TVL تأثیر بگذارد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید