Shibarium به عنوان تاریخچه امتیاز بازار کریپتو بازمی گردد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکوسیستم ارز دیجیتال زمانی تاریخ ساز شد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به صندوق معامله شده در بورس بیت کوین (ETF) برای تجارت چراغ سبز نشان داد. با این تایید، انتظار می رود بسیاری از جنبه های اکوسیستم رمزنگاری احیا شود. با این حال، داده های Shibarium نشان می دهد که علاقه به راه حل مقیاس بندی Shiba Inu به سرعت در حال کاهش است.

این پروتکل شاهد کاهش تعداد تراکنش های روزانه خود به طور میانگین به 2.46 میلیون بود که کمترین میزان از 11 دسامبر 2023 به ثبت رسیده است. طی ماه گذشته، تعداد تراکنش های شیباریوم به طور نامنظمی در نوسان بوده و به 7.84 میلیون تراکنش رسیده است. در 28 دسامبر قبل از چاپ این رقم کم تراکنش.

تعداد معاملات روزانه Shibarium از طریق Shibariumscan

علامت غم انگیزی تاکنون در شیباریوم ظاهر شده است. بیشتر معیارها راکد ماندند یا جهش های چشمگیری را همانطور که انتظار می رفت ثبت نکردند. سرعت تراکنش ها در شیباریوم نیز از 5 ثانیه تا 5.5 ثانیه متغیر است. در حال حاضر این میانگین زمان بلوک 5.1 ثانیه ثابت شده است.

شیباریوم نقش بسیار مهمی در اکوسیستم شیبا اینو دارد و تعداد کم تراکنش ها نشان دهنده کاهش پذیرش است. این روند می تواند بر پیشرفت شبکه تأثیر منفی بگذارد.

شیبا اینو مبارزه سختی با خرس ها انجام می دهد

شیبا اینو به شدت توسط خرس‌ها تحت فشار قرار می‌گیرد، زیرا تقریباً هر حرکت اصلی سهموی می‌گیرد، سود گرفتن. در زمان نگارش، توکن 6.99 درصد افزایش یافته است و صفر را حذف کرده و قیمت آن را به 0.00001005 دلار می بندد.

شیبا اینو به این جهش رشد اشاره کرد زیرا به دنبال اخبار تایید بیت کوین ETF، تجدید حیات آلتکوین ادامه دارد. اینکه آیا این حرکت می تواند پایدار بماند یا خیر به عوامل مختلفی از جمله فعالیت شبکه از دیدگاه شیباریوم بستگی دارد.

در حال حاضر، کاهش شیباریوم تأثیر منفی بر شیبا اینو ندارد، اما تغییرپذیری می‌تواند داستان را در طول زمان تغییر دهد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید