شیبا اینو، شیتوشی کوساما، با افزایش SHIB به 19.3 درصد، پیام صعودی SHIB می دهد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • توییت های شیتوشی کوساما با افزایش 19.3 درصدی SHIB روحیه خوش بینانه ایجاد می کند.
  • میزان سوختگی SHIB کاهش می یابد

Shytoshi Kusama، توسعه دهنده اصلی اسرارآمیز SHIB، پس از یک هفته وقفه، توییت هایی را منتشر کرده است. به نظر می رسد این پست ها پیام مثبتی برای ارتش SHIB دارند.

در همین حال، رهبر شیبا اینو در پلتفرم X (که قبلاً توییتر نامیده می شد) به نقطه عطف اصلی 1 میلیون دنبال کننده نزدیک می شود. اخیراً، کوساما توئیت‌های خود را اغلب به جامعه ارائه نمی‌کند و آنها را با یک وقفه حدود یک هفته در میان ارسال می‌کند.

توییت های شیتوشی کوساما با افزایش 19.3 درصدی SHIB روحیه خوش بینانه ایجاد می کند.

Shytoshi Kusama سکوت هفتگی خود را در برنامه X با یک فراخوان با مضمون SHIB به جامعه Shiba Inu شکست: “WOOF!” در پاسخ به توییت اخیر داوینچی میلیونر سابق بیت کوین، که پستی جذاب و صعودی در مورد Shiba Inu خود منتشر کرد، یک GIF متحرک به سبک انیمه با حال و هوای صعودی و جنگجو دنبال شد.

داوینچی در توییتی نوشت که مطالعه فعلی SHIB “گرم به نظر می رسد”. این اتفاق در حالی رخ داد که Shiba Inu، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر اندازه ارزش بازار، افزایش قیمت 19.3 درصدی را ثبت کرد و به قیمت 0.00002946 دلار رسید. اما تا کنون این افزایش به یک کاهش تبدیل شده است و در زمان نوشتن این مقاله، میم کوین با 3.38 کاهش به 0.00002844 دلار تغییر کرده است.

این حرکت صعودی ناگهانی شیبا اینو را به فهرست ده ارز دیجیتال برتر سوق داد و از نظر ارزش بازار از ADA کاردانو پیشی گرفت. اکنون SHIB در رتبه دهم این لیست در وب سایت CoinMarketCap قرار دارد.

این افزایش قیمت گسترده با تلاش‌های اخیر تیم SHIB برای تسخیر مخاطبان TikTok با انتشار یک ویدیوی ویروسی از SHIB در صفحه رسمی‌شان، همزمان بود که وعده می‌داد SHIB «یک ماراتن است، نه یک دوی سرعت».

مرتبط با

میزان سوختگی SHIB کاهش می یابد

علیرغم اخبار مثبت در مورد قیمت SHIB، وضعیت فعلی در مورد نرخ سوختن، یکی از معیارهای کلیدی SHIB، خوب به نظر نمی رسد. بر اساس پلتفرم داده Shibburn، طی 24 ساعت گذشته این معیار بیش از 44 درصد کاهش یافته است و تنها 1,695,852 SHIB میم سکه از گردش خارج شده است.

این مقدار SHIB در 9 تراکنش به کیف‌پول‌های بلاک چین منتقل شد که از صبح گذشته قابل خرج نبودند. دو تراکنش بزرگ 469,507 و 359,001 شیبا اینو حرکت کردند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید