شیباریوم شیبا اینو شاهد رشد متریک هسته حماسی است


به گزارش Shibariumscan، نوآوری بلاک چین Layer-2 Shiba Inu، Shibarium، افزایش بی سابقه ای را در فعالیت تجربه کرده است. تنها در 24 ساعت گذشته، این پلتفرم شاهد افزایش خیره کننده تراکنش های روزانه بود و از 288,690 به 347,460 رسید.

این افزایش که از 25 مارس به اوج خود رسیده است، نشان دهنده افزایش قابل توجه 6171 درصدی در مقایسه با چهار روز قبل است و نشان دهنده تغییر قابل توجهی در پویایی شبکه شیبا اینو است.

پس از یک دوره طولانی از فعالیت های راکد معاملاتی در شیباریوم، افزایش اخیر به عنوان هوای تازه برای علاقه مندان به SHIB آمده است. در سه روز گذشته، فعالیت در شبکه به طور پیوسته افزایش یافته است و حس خوش بینی را در جامعه تقویت کرده است.

منبع: اسکن شیباریوم

به عنوان شاهدی بر این شتاب جدید، حجم کل تراکنش از طریق Shibarium اکنون از 412.61 میلیون فراتر رفته است که بر اهمیت روزافزون این پلتفرم در دنیای ارزهای دیجیتال تاکید دارد.

""
منبع: اسکن شیباریوم

به ویژه، افزایش فعالیت تراکنش ها با افزایش قابل توجه تعداد حساب های تعامل با شبکه همراه بود. تعداد حساب های فعال در یک روز به 14321 رسید که نسبت به روز گذشته 218.33 درصد افزایش چشمگیری داشت. به طور مشابه، جریان حساب جدید با افزایش چشمگیر 173٪، به مجموع 9,439 رسید.

با افزایش حدس و گمان ها در مورد تأثیرات احتمالی این افزایش، همه نگاه ها به ناچار روی حرکت قیمت توکن های مرتبط با Shiba Inu، به ویژه SHIB و BONE متمرکز شده اند. اما سؤال پایداری به همان اندازه قانع‌کننده است: این دوره از رشد قوی چقدر طول می‌کشد و آیا بلاک چین شیبا اینو می‌تواند حرکت جدید خود را حفظ کند؟


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید