Shibarium شیبا اینو 140٪ در فعالیت های تجاری افزایش یافته است


بر اساس داده‌های Shibariumscan، محلول Layer-2 Shiba Inu Shibarium شاهد افزایش خیره‌کننده در فعالیت تراکنش‌ها بوده و در 24 ساعت گذشته 140 درصد افزایش یافته است. این پلتفرم در این مدت 2.75 میلیون تراکنش را ثبت کرد. این نشان دهنده جهش قابل توجهی از 1.96 میلیون تراکنش گزارش شده تنها یک روز قبل است.

این افزایش به دنبال دوره افزایش فعالیت شیباریوم است که در پایان نوامبر به 7.84 میلیون تراکنش در روز رسید. با این حال، در پایان سال 2023، شیباریوم کاهش محسوسی را در حجم معاملات تجربه کرد و در هفته گذشته به پایین ترین حد 1.16 میلیون تراکنش رسید.

خوشبختانه، این پلتفرم از 13 ژانویه بهبود قابل توجهی را تجربه کرده است و شاهد افزایش 237 درصدی در تعداد تراکنش ها بوده است.

منبع: اسکن شیباریوم

همانطور که توسط Shibariumscan گزارش شده است، مجموع تراکنش‌های Shibarium از زمان راه‌اندازی کامل بلاک چین Shiba Inu در پایان آگوست در مسیر رسیدن به رقم قابل توجه 300 میلیون قرار دارد. در این مدت، Shibarium با موفقیت 2.76 میلیون بلوک را تکمیل کرد، انتقال 1.43 میلیون BONE، رمز کلید بلاک چین را تسهیل کرد و شبکه ای از 1.34 میلیون آدرس را مستقر کرد.

این افزایش در فعالیت تراکنش ها، دوام و محبوبیت Shibarium را در بین علاقه مندان به Shiba Inu برجسته می کند. بهبود چشمگیر و افزایش قابل توجه از نقطه پایین اخیر نشان دهنده موفقیت مداوم آن به عنوان راه حل لایه 2 برای اکوسیستم SHIB است.

همانطور که این پلتفرم به نشان دادن قدرت خود ادامه می دهد، جامعه شیبا اینو منتظر پیشرفت ها و نقاط عطف بیشتری در آینده نزدیک است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید