Shibarium Shiba Inu با افزایش رکورد به نزدیک به 1 میلیون تراکنش رسید


بلاک چین لایه 2 Shiba Inu، Shibarium، به ارتفاعات چشمگیری رسیده است و با افزایش چشمگیر به مرز یک میلیون تراکنش نزدیک شده است. داده های Shibariumscan افزایش خیره کننده 228.5 درصدی حجم معاملات را در یک دوره 24 ساعته نشان می دهد که منجر به 958440 تراکنش عظیم شده است.

این نقطه عطف قابل توجه رکوردهای قبلی ثبت شده توسط Shibarium را کاهش می دهد و آخرین موفقیت مشابه در 16 مارس با 1.04 میلیون تراکنش ثبت شده است.

افزایش فعالیت تراکنش در Shibarium همچنین باعث افزایش قابل توجهی در کارمزد تراکنش در BONE شده است، یک نشانه حیاتی در اکوسیستم Shiba Inu. از یک مجموعه متوسط ​​از 10 BONE در 10 آوریل، کارمزدها به 213 BONE افزایش یافت و افزایش بسیار سریع بیش از 2000٪ را نشان داد.

منبع: اسکن شیباریوم

با افزایش هیجان در جامعه SHIB، همه نگاه ها به حرکت قیمت توکن های SHIB و BONE است که هر دو ذاتاً به اکوسیستم Shibarium مرتبط هستند. اما در میان این سرخوشی، یک سوال فوری در مورد پایداری این مسیر رشد بی‌سابقه وجود دارد.

شیباریوم تا چه زمانی می‌تواند شتاب جدید خود را حفظ کند، و این افزایش چه پیامدهایی می‌تواند برای بلاک چین گسترده‌تر Shiba Inu داشته باشد؟

افزایش فعالیت تراکنش ها بر علاقه مندی به اکوسیستم شیبا اینو تاکید می کند و شیباریوم به عنوان یک مرکز اصلی برای تراکنش های غیرمتمرکز عمل می کند.

از آنجایی که آینده نزدیک همچنان در حدس و گمان قرار دارد، انعطاف پذیری و مقیاس پذیری زیرساخت بلاک چین Shiba Inu بدون شک در روزهای آینده مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید