شیباریوم Shiba Inu اساساً 962٪ در میان ناهنجاری هزینه گاز افزایش می یابد


Shibarium، راه حل لایه 2 بلاک چین برای Shiba Inu، افزایش قابل توجهی در حساب های کاربری جدید داشته است و تنها در 24 ساعت 962 درصد افزایش یافته است. تعداد حساب های جدید روزانه از 16 در 15 ژوئن به 154 در 16 ژوئن افزایش یافت که نشان دهنده افزایش علاقه به شبکه است.

جالب اینجاست که این افزایش در کاربران جدید با افزایش میانگین مبلغ صرف شده برای هر تراکنش در BONE، توکن بومی Shiba Inu همزمان شده است.

مرتبط با

طبق Shibariumscan، میانگین مبلغ تراکنش از 0.00222 BONE به 0.00458 BONE افزایش یافته است. BONE به عنوان کارمزد گاز برای معاملات در Shibarium استفاده می شود و بخشی از هر کارمزد با تبدیل آن به SHIB سوزانده می شود و عرضه کلی توکن را کاهش می دهد.

""
منبع: اسکن شیباریوم

با این حال، با وجود جریان حساب جدید و مبالغ بالای تراکنش، در حساب های فعال و کل تراکنش های شبکه کاهش یافت.

در همین مدت تعداد حساب های فعال از 836 به 766 و تعداد کل تراکنش ها با کاهش 63.2 درصدی از 13191 به 4859 رسید. این کاهش سوالاتی را در مورد توانایی شیباریوم برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد و در عین حال حفظ کارایی ایجاد می کند.

مرتبط با

تفاوت بین افزایش کاربران جدید و کاهش تراکنش ها را می توان به عوامل مختلفی نسبت داد. کاربران جدید می توانند برای کاوش در پلتفرم بپیوندند یا به جای معامله، توکن های BONE و SHIB را نگه دارند.

علاوه بر این، شرایط کنونی بازار ممکن است منجر به رفتار معاملاتی محتاطانه‌تر شده باشد و در نتیجه با وجود رشد پایگاه کاربران، معاملات کمتری انجام شود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید