Shibarium Shiba Inu اساساً 6823٪ افزایش یافت


Shibarium شیبا اینو، یک راه حل لایه 2 برای ارزهای دیجیتال الهام گرفته از میم، شاهد افزایش خیره کننده ای در فعالیت بوده است و تنها در یک روز افزایش چشمگیر 625 درصدی در حساب های فعال را نشان می دهد. با توجه به داده های دریافتی اسکن شیباریوماین شبکه اکنون دارای 4457 حساب فعال است. این یک جهش قابل توجه از 713 ثبت شده در روز قبل است.

این افزایش فعالیت همچنین منجر به افزایش قابل توجهی در حساب های جدید شد. حساب ها با رشد خیره کننده 6823 درصدی از 56 به 3821 در همان دوره 24 ساعته افزایش یافت.

دلیل این افزایش بی‌سابقه همچنان در حد حدس و گمان است، اما بدون شک پدیده‌ای غیرعادی منحصر به فرد در جهان را نشان می‌دهد. شیبا اینو شبکه.

منبع: اسکن شیباریوم

با این حال، با وجود افزایش سریع حساب های جدید، فعالیت تراکنش ها در شیباریوم به سطوح قبلی نرسیده است. روز گذشته، تنها 14950 تراکنش در شبکه شیبا اینو ثبت شد. این در تضاد کامل با اوج اخیر 7 میلیون تراکنش در روز است.

حال این سوال مطرح می شود: آیا هجوم کاربران جدید در نهایت باعث افزایش کارایی تراکنش ها می شود؟ شیباریوم آیا به سطوح قبلی بازگشته است؟ این پرس و جو یک لایه جذاب به روایت در حال تکامل پیرامون شیبا اینو و اکوسیستم به سرعت در حال تکامل آن اضافه می کند.

علاوه بر این، توجه به تأثیر بالقوه این فعالیت آنلاین رو به رشد بر روی نشانه‌های اکوسیستم شیبا اینو محور میم جلب می‌شود. البته به نقشه ها توجه ویژه ای می شود. شیبا اینو (SHIB) و استخوان.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید