Shibarium Shiba Inu با افزایش 65٪ شاخص کلیدی فعالیت شبکه


لایه 2 بلاک چین Shibarium از اکوسیستم Shiba Inu در 24 ساعت گذشته افزایش قابل توجهی در فعالیت در شبکه خود داشته است. بنابراین، طبق داده‌های Shibariumscan، تعداد حساب‌های فعال در شبکه Shiba Inu تقریباً 65 درصد یک شبه افزایش یافت و از 1034 به 1706 رسید. اما تعداد اکانت های جدید تنها چهار عدد افزایش یافت. این بدان معنی است که افزایش فعالیت عمدتاً از حساب های قدیمی است نه حساب های جدید. در این زمینه تعداد تراکنش های روزانه در شبکه شیباریوم از 6791 تراکنش به 8091 تراکنش افزایش یافت.

با وجود رشد سریع حساب‌های جدید، فعالیت‌های تجاری شیباریوم هنوز به سطوح قبلی بازنگشته است. روز گذشته تنها 8091 تراکنش در شبکه شیبا اینو ثبت شد. این کاهش قابل توجه نسبت به اوج میلیون ها تراکنش در روز در ابتدای سال است.

منبع: اسکن شیباریوم

اکنون این سوال مطرح می‌شود: آیا احیای مجدد کاربران قدیمی می‌تواند در نهایت فعالیت تجاری در Shibarium را به بالاترین حد خود بازگرداند؟ شایان ذکر است که این تنها 1.6 درصد کوچک از کل 106612 حساب ثبت شده در شیباریوم است.

در حالی که توجه بر روی تجدید زنجیره شیباریوم متمرکز شده است، گمانه‌زنی‌هایی در مورد تأثیر بالقوه این افزایش فعالیت آنلاین بر اکوسیستم شیبا اینو، به‌ویژه پویایی بازار توکن‌ها، منتشر شده است. فعالان بازار باید نمودارهای عملکرد Shiba Inu (SHIB) و BONE را با پیش بینی اثرات موج دار این توسعه از نزدیک بررسی کنند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید