با کاهش قیمت SHIB به 0.00001 دلار، شیباریوم شیبا اینو 375 درصد افزایش یافت.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در طوفانی از رویدادها، راه حل بلاک چین Layer-2 Shiba Inu، Shibarium، یک شبه افزایش خیره کننده 375 درصدی در فعالیت شبکه را تجربه کرد. داده های Shibariumscan افزایش بی سابقه ای را نشان می دهد، با افزایش تراکنش های جدید از نیم میلیون در 9 فوریه به نزدیک به 2 میلیون در 10 فوریه.

چنین افزایش سریعی در فعالیت شبکه معمولاً نشان دهنده نوسانات بالقوه قیمت در ارزهای دیجیتال مربوطه است. بر این اساس، این افزایش همزمان با حرکت صعودی مداوم در قیمت شیبا اینو (SHIB) است. پس از یک دوره معاملات کند و کاهش نوسانات از اواخر ژانویه، توکن SHIB شاهد رشد قابل توجهی بود و تنها در پنج روز افزایش چشمگیر 8 درصدی را به ثبت رساند.

""
منبع: اسکن شیباریوم

انتظار برای افزایش سخنان شیبا اینو محسوس بود. پس از یک مرحله انباشت کوتاه، بازار قاطعانه به سمت صعودی حرکت کرد و قیمت توکن SHIB بر این اساس افزایش یافت.

نمای قیمت شیبا اینو (SHIB).

""
SHIB به USD CoinMarketCap

در حال حاضر ارزش هر توکن 0.0000095 دلار است، SHIB کمی بیش از 5 درصد بالاتر از علامت ارزنده 0.00001 دلار قرار دارد. با وجود یک پایه دیگر از شمع های سبز در نمودار قیمت، به نظر می رسد مسیر پاکسازی این صفر برای شیبا اینو در دسترس باشد.

تحولات اخیر هیجان جدیدی را به دنیای ارزهای دیجیتال الهام گرفته از میم اضافه کرده است. این سوال مطرح می شود: آیا افزایش فعالیت معاملاتی شیباریوم در کنار افزایش اخیر قیمت SHIB به شتاب خود ادامه خواهد داد؟ پاسخ همچنان نامشخص است، اما یک چیز واضح است: همه نگاه ها به شیبا اینو در روزهای آینده خواهد بود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید