افزایش 3436 درصدی شیباریوم شیبا اینو در 24 ساعت


پلتفرم بلاک چین Shiba Inu Shibarium با افزایش 3436 درصدی تعداد حساب های جدید تنها در 24 ساعت، شاهد افزایش قابل توجهی در فعالیت بوده است. داده های Shibariumscan نشان می دهد که تعداد حساب های جدید در شبکه از 30 به 1031 یک شبه افزایش یافته است. این نشان دهنده افزایش چشمگیر در تعامل کاربران است.

مرتبط با

این افزایش به دنبال نگرانی در مورد کاهش فعالیت و علاقه شیباریوم است. تغییر سریع در یک روز این روایت را تغییر داد. همزمان با افزایش حساب های جدید، حجم تراکنش ها در شبکه شیباریوم نیز افزایش یافت و از 4751 تراکنش به 8527 تراکنش رسید. این نشان دهنده افزایش 80 درصدی فعالیت تراکنش در مدت مشابه است.

""
منبع: اسکن شیباریوم

در عین حال، با قضاوت بر اساس تعداد حساب های فعال در دوره مورد بحث، روزانه 1243 حساب افزایش یافته است، به این معنی که تمام فعالیت های معاملاتی در شیباریوم توسط کاربران جدید ارائه شده است.

مرتبط با

پشت چنین افزایش غیرعادی فعالیت بلاک چین شیبا اینو چیست؟ این یک سوال باز است، اما به احتمال زیاد بر اساس حرکت قیمت SHIB، یک ارز رمزپایه محبوب الهام گرفته از میم، است که از زمان باز شدن یک شمع روزانه جدید در نمودار خود تقریباً 5 درصد افزایش یافته است.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

معمولاً فعالیت در شبکه نوید حرکت قیمت توکن های مربوطه است، اما به نظر می رسد که در مورد Shiba Inu اکنون شاهد ماجرای مخالف هستیم.

این افزایش در تعامل کاربر و حجم تراکنش می تواند نشان دهنده مرحله جدیدی از رشد برای شیباریوم باشد. روزهای آینده برای تعیین اینکه آیا این افزایش یک روند پایدار است یا یک ناهنجاری موقت مهم خواهد بود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید