شیباریوم شیبا اینو با بهبود گیج پایه 160 درصد افزایش می یابد


راه حل بلاک چین Shiba Inu Shibarium در 24 ساعت گذشته 160 درصد افزایش یافته است که نشانگر بهبود قابل توجهی در معیارهای کلیدی است. طبق داده‌های Shibariumscan، تراکنش‌های شبکه در طول دوره مورد بررسی به رقم خیره‌کننده 562980 افزایش یافت. این تعداد در ابتدای روز فقط 352000 بود. این افزایش به دنبال عقب نشینی اخیر همین دو روز پیش است که حجم معاملات از اوج 958500 63.2 درصد کاهش یافت.

با این حال، افزایش اخیر موقعیت شیباریوم را ترمیم کرد و تراکنش های روزانه بار دیگر از نیم میلیون نفر گذشت.

در نتیجه، تعداد کل تراکنش های انجام شده در شیباریوم از زمان راه اندازی آن در آگوست 2023 به 415 میلیون رسیده است. علاوه بر این، می توانیم در مورد رقم چشمگیر 100000 در تعداد حساب ها – 1.782 میلیون آدرس صحبت کنیم.

منبع: اسکن شیباریوم

جدا از تعداد تراکنش‌های روزانه در شبکه شیبا اینو که هر روز با اختلالات قابل‌توجهی مواجه می‌شوند، سایر معیارهای این بلاک چین در عملکرد خود پایدارتر هستند.

فعالیت غیرعادی در شیباریوم را می توان متفاوت تفسیر کرد، اما مطمئناً علاقه به پروژه وجود دارد. حداقل به این دلیل که عقل متعارف می‌گوید که فعالیت‌های ناگهانی در بلاک چین، نوید دهنده تغییرات عمده قیمت در توکن‌های مرتبط با این اکوسیستم رمزنگاری است.

بنابراین، در پس زمینه این سواری پر دست انداز در Shibarium، جالب است که ببینیم در آینده نزدیک چه اتفاقی برای SHIB و BONE می افتد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید