شیباریوم شیبا اینو 128 درصد افزایش می یابد: آیا قیمت SHIB بعدی افزایش می یابد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shibarium، بلاک چین لایه 2 مرتبط با ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) الهام گرفته از میم، افزایش خیره کننده 128 درصدی را در فعالیت شبکه تجربه کرد. منبع داده ها اسکن شیباریوم این افزایش قابل توجهی را نشان می دهد و تراکنش های روزانه از 1.07 میلیون به 2.44 میلیون در تنها دو روز افزایش یافته است.

این افزایش فعالیت شبکه یادآور نمونه های قبلی است. شیباریوم ما شاهد افزایش قابل توجهی بودیم، به ویژه در اواخر سال 2023، زمانی که تراکنش های روزانه به حدود 7.5 میلیون رسید. چنین رشد تصاعدی در فعالیت شبکه اغلب نشان دهنده نوسانات بالقوه قیمت در ارزهای دیجیتال مربوطه است.

به عنوان مثال، در اواخر سال 2023 که در بالا ذکر شد، افزایش فعالیت Shibarium همزمان با افزایش قابل توجه 71٪ در قیمت SHIB بود.

""
منبع: اسکن شیباریوم

همبستگی قیمت شیباریوم و SHIB

افزایش فعلی فعالیت شیباریوم مطابق با روند صعودی مداوم قیمت SHIB است. طی دو هفته گذشته، ارزش SHIB بیش از 12 درصد افزایش یافته است، از 0.0000088 دلار به 0.00000098 دلار. به ویژه، افزایش 4 درصدی در سه روز گذشته ثبت شده است. این کاملاً همزمان با افزایش 128 درصدی فعالیت شیباریوم است.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

با ارزش فعلی 0.0000098 دلار برای هر توکن، STR نزدیک به آستانه 0.00001 دلاری است و تنها چند درصد از این نقطه عطف نمادین فاصله دارد. امکان غلبه بر این مانع روانی با یک سری حرکات مثبت قیمت که نماد آن شمع های سبز در نمودار قیمت است، برای سرمایه گذاران قابل قبول به نظر می رسد. شیبا اینو.

این آخرین پیشرفت‌ها در اکوسیستم شیبا اینو احتمالاً علاقه‌مندی به این پروژه محبوب رمزارز را دوباره برانگیخته است. اما این سوال حیاتی مطرح می‌شود: آیا افزایش فعالیت معاملاتی شیباریوم در بحبوحه بحران جاری، شتاب خود را حفظ خواهد کرد؟ قیمت SHIB ملاقات؟

پاسخ به این امر نامشخص است، اما آنچه غیرقابل انکار است، افزایش توجه شیبا اینو در روزهای آینده است زیرا تعداد شیباریوم و SHIB همچنان در حال رشد هستند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید