نهنگ های شیبا اینو در یک روز 5.58 تریلیون SHIB به دست آوردند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ های شیبا اینو (SHIB) به انباشت انبوه ارز دیجیتال خود ادامه دادند. راستی بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیلی کریپتو IntoTheBlock، تراکنش‌های نهنگ‌های بزرگ در یک دوره ۲۴ ساعته ۷۳.۷۲ درصد بوده است. بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده، در مجموع 327 تراکنش بزرگ در 24 ساعت ثبت شد که SHIB را در مسیر رشد بلندپروازانه قرار داد.

میز معاملات بزرگ SHIB. منبع: IntoTheBlock

در مجموع 5.58 تریلیون SHIB توسط نهنگ های شیبا اینو در حجم واقعی در 24 ساعت خریداری شد. ارزش کل این حجم SHIB 145.48 میلیون دلار است که Shiba Inu را به یکی از پرمعامله‌ترین توکن‌های نهنگ‌ها در این هفته تبدیل می‌کند.

مرتبط با

جذابیت شیبا اینو همچنان به رشد خود ادامه داد و معاملات نهنگ ها دارای ارزش پولی حداقل 100000 دلار بود. با جمع آوری بیش از 5.5 تریلیون توکن، کمبود عرضه به اکوسیستم می تواند به حفظ رالی گاو نر کمک کند که در چند روز گذشته ضرب شده است.

با این حال، همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، کل پروتکل Shib Inu یک تصویر مشکل ساز را ترسیم می کند. شکست قیمت SHIB در ادامه افزایش خود پس از افزایش 10 درصدی در یک روز و بالا رفتن از میانگین متحرک نمایی 50 روزه. بر اساس انبوهی از داده ها نگرانی ها را نشان می دهد.

در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو 0.00002612 دلار قیمت دارد که در 24 ساعت گذشته 2.72 درصد افزایش یافته است. شیبا اینو تلاشی دیوانه‌وار برای بالا رفتن از محدوده قیمت فعلی و احتمالاً شکستن به بالای 0.00007 دلار انجام می‌دهد. این تلاش ها با فشار شدید تورم زدایی در سراسر کشور حمایت شد. نرخ پخت و پز و تهاجمی رشد معاملات شیباریوم.

مرتبط با

با این تلاش های آشکار، می توان استدلال کرد که شیبا اینو همگام با بازار گسترده تر حرکت می کند. برای ترسیم مسیر رشد خود از سرعت کندتر بازار ترکیبی پیروی می کند. با این حال، انتظارات وجود دارد که این توکن در بلندمدت معرفی شود.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید