نهنگ های شیبا اینو با 176 درصد فعالیت ظاهر می شوند افزایش قیمت SHIB


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) اخیراً با معرفی مجدد ماهیگیران بزرگ یا “نهنگ ها” افزایش چشمگیری در فعالیت خود تجربه کرده است.

بر اساس داده های IntoTheBlock، حجم تراکنش های بزرگ برای SHIB در 24 ساعت گذشته 176 درصد افزایش یافته است. این افزایش فعالیت همزمان با جهش قابل توجه 15 درصدی قیمت SHIB است.

بر اساس داده های IntoTheBlock، حجم تراکنش های بزرگ شیبا اینو در 24 ساعت گذشته 176.29 درصد افزایش یافته و به 4.18 تریلیون SHIB یا 62.57 میلیون دلار از نظر پولی رسیده است.

مرتبط با

افزایش اخیر در حجم زیادی از معاملات شیبا اینو نشان می دهد که نهنگ های SHIB یا SHIB را جمع می کنند یا مقادیر زیادی SHIB را حمل می کنند. افزایش تراکنش‌های بزرگ، به معنای معاملات بیش از 100000 دلار، اغلب نشان‌دهنده فعالیت نهنگ‌ها است و نشان می‌دهد که دارندگان بزرگ به طور فعال در حال معامله هستند.

علل احتمالی فعالیت نهنگ

عوامل متعددی ممکن است باعث تجدید حیات اخیر در فعالیت نهنگ برای شیبا اینو شود، اما علت دقیق آن هنوز مشخص نیست. بهبود احساسات بازار در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال ممکن است نهنگ ها را تشویق کند تا موقعیت خود را در SHIB افزایش دهند.

قیمت شیبا اینو در جلسه معاملاتی روز شنبه بیش از 16 درصد جهش کرد و به بالاترین سطح 0.00001595 دلار رسید، زیرا بازار پس از روند نزولی هفته بازگشت. در زمان نگارش این مقاله، SHIB با قیمت 0.00001591 دلار معامله می شد که در 24 ساعت گذشته 15.21 درصد افزایش داشت.

TradeView
نمودار روزانه SHIB/USD، ارائه دهنده: TradingView

با این حال، نهنگ‌ها ممکن است با بهره‌گیری از شرایط فعلی بازار، SHIB را در پیش‌بینی افزایش قیمت‌های آتی جمع‌آوری کنند.

در کوتاه مدت، چشم ها برای دیدن اینکه آیا SHIB می تواند بهبود قیمت فعلی را با توجه به افزایش فعالیت نهنگ ها حفظ کند، باز است.

در این سناریو، SHIB می تواند به سمت مانع اصلی بعدی خود بین 0.000015 و 0.000019 حرکت کند. اگر برعکس اتفاق بیفتد، SHIB ممکن است به پشتیبانی متوسط ​​در 0.000014 متوسل شود.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید