Shiba Inu Whales Paper Hand SHIB معیارهای کلیدی را در زنجیره ثابت می کند


همانطور که داده‌های زنجیره‌ای جدید از IntoTheBlock نشان می‌دهد، به نظر می‌رسد دارندگان بزرگ ارز رمزنگاری محبوب Shiba Inu (SHIB) بیشترین «دست‌های الماسی» را ندارند. اما اول از همه.

بر اساس آمار در 24 ساعت گذشته، تعداد تراکنش های بزرگ با SHIB افزایش یافته است. با توجه به نوسانات کم بازار کریپتو، به ویژه در تعطیلات آخر هفته در ماه های تابستان، این شگفت آور است.

مرتبط با

""
منبع: به بلوک

در واقع، حجم تراکنش حداقل 100000 دلاری با توکن Shiba Inu از 13.45 میلیون دلار به 19.34 میلیون دلار در این مدت افزایش یافته است. از نظر توکن، این پدیده با افزایش حجم معاملات از 747.97 میلیارد SHIB به 1.11 تریلیون SHIB مشخص شد.

در مجموع 54 تراکنش “نهنگ” با ارز رمزنگاری محبوب میم در روز گذشته انجام شد.

گرفتن

از یک طرف، عالی به نظر می رسد. فعالیت های صید نهنگ در حال افزایش است، SHIB در کانون توجه بازیگران بزرگ قرار دارد. اما در واقعیت معلوم می شود که همه چیز چندان گلگون نیست.

با عطف به نشانگر جریان خالص دارندگان بزرگ، می‌توانیم ببینیم که در این دوره 24 ساعته، 392.72 میلیارد توکن یا 6.66 میلیون دلار از کیف پول‌هایی که حداقل 0.1 درصد از عرضه چند میلیاردی SHIB را در اختیار داشتند، حذف شدند.

""
منبع: به بلوک

مرتبط با

بنابراین می توان گفت که اکثر تراکنش های بزرگی که نهنگ ها با توکن های شیبا اینو انجام می دهند، برداشت از کیف پول آنهاست. نه، این بدان معنا نیست که بیشتر توکن ها در یک دقیقه فروخته می شوند. با این حال، این نشان می دهد که بازیگران اصلی مطمئن نیستند که آیا در شرایط فعلی بازار آماده نگه داشتن SHIB هستند یا خیر.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید