نهنگ های شیبا اینو تنها در یک معامله 1.4 تریلیون دلاری SHIB ناپدید شدند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

عملکرد قیمت Shiba Inu اخیراً صعودی یا حتی دور از مثبت بوده است. این دارایی به وضوح ارتباط خود را با بازار از دست می دهد و نتوانست از سطح حمایت محلی در حدود 0.000025 دلار عبور کند. مهاجرت نهنگ ها به وضوح نشان می دهد که بازار هنوز برای مرحله رشد آماده نیست.

Shiba Inu اخیراً در برابر فشار فروش قوی تسلیم شد که قیمت را به زیر مناطق پشتیبانی کلیدی رساند. قیمت به حدود 0.0000239 دلار کاهش یافت زیرا نتوانست موقعیتی بالاتر از سطح 0.000025 دلار حفظ کند. این همزمان با کاهش معاملات عمده و کاهش فعالیت نهنگ ها بود.

داده های ITB
منبع: IntoTheBlock

به عنوان مثال، تنها 82 تراکنش بزرگ در 24 ساعت گذشته انجام شده است که از 341 تراکنش بالاترین رقم هفت روزه کاهش یافته است. این کاهش در تعداد معاملات با ارزش بالا نشان می دهد که دارندگان بزرگ یا نهنگ ها در حال کاهش موقعیت خود و تضعیف فشار خرید مورد نیاز برای حفظ قیمت های بالاتر هستند.

در عین حال، حجم معاملات عمده در 24 ساعت گذشته به 3.36 تریلیون SHIB رسید در حالی که اوج هفت روزه 5.7 تریلیون SHIB بود. این به طور کلی به معنای کاهش فعالیت سهامداران عمده است که همچنان به فشار نزولی اشاره دارد.

مرتبط با

برای اضافه کردن چند نگرانی دیگر در مورد خلاصه توکن: اول، در سطح قیمت، تنها 61٪ از دارندگان در تاریکی باقی مانده اند، در حالی که 35٪ بی پول هستند. تمرکز سهامداران بزرگ هنوز کاملاً بالاست و 73 درصد است، اما کاهش حجم معاملات نشان دهنده خوبی از افزایش فعالیت سهامداران بزرگ است.

سطح مشکل ساز دیگر می تواند روند نزولی احتمالی EMA های 50 روزه و 100 روزه باشد. شکست بدتر بیشتر به زیر چنین سطحی احتمالاً فشار فروش را تحریک می کند که SHIB را بیشتر از سطح حمایت در حدود 0.000022 دلار و احتمالاً به 0.000018 دلار کاهش می دهد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید