نهنگ های شیبا اینو ناپدید شدند زیرا قیمت SHIB به دنبال جهت گیری در بازار بود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار ارزهای دیجیتال شاهد کاهش فعالیت نهنگ برای توکن با تم سگ Shiba Inu (SHIB) است. داده‌های زنجیره‌ای از IntoTheBlock کاهش 56.78 درصدی حجم تراکنش‌های عمده را نشان می‌دهد که نشان‌دهنده فعالیت نهنگ‌ها در 24 ساعت گذشته است.

قیمت SHIB به دنبال جهت روشن در یک بازار بی ثبات است. بازار ارزهای دیجیتال هفته گذشته شاهد تغییرات عمده قیمت بود زیرا سرمایه گذاران در مورد مسیر آینده فدرال رزرو در مورد کاهش نرخ بهره گمانه زنی می کردند.

بازار کریپتو در حال حاضر نزولی است. دارایی‌های کریپتو هفته را با وضعیتی تیره و تار آغاز می‌کنند و چندین توکن در زمان نوشتن این مقاله کاهش یافته‌اند. در حالی که شیبا اینو یک مسیر ثابت را حفظ می کند، همچنین به همین ترتیب نوسان می کند. در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 4.95 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.00001984 دلار رسیده بود.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه SHIB/USD، اعتبار: TradingView

کاهش قابل توجه در فعالیت نهنگ ها همچنین به نظر می رسد که به دوره عدم اطمینان برای SHIB کمک می کند زیرا Shiba Inu به دنبال جهت گیری در بازار است.

مرتبط با

دلایل کاهش فعالیت نهنگ SHIB ممکن است متنوع باشد، اما توضیح خاص ناشناخته است. بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال با نوساناتی مواجه است که می‌تواند نهنگ‌ها را کنار بگذارد.

کسب سود فعلی در بازار ممکن است به کاهش موقعیت نهنگ ها و فعالیت کمتر در بازار منجر شده باشد. با فعالیت اندک سهامداران عمده یا نهنگ ها، سرمایه گذاران کوچکتر مجبور به ارزیابی نتایج بالقوه می شوند و بسیاری منتظر نشانه های واضح تری قبل از انجام حرکت های بزرگ هستند.

بر اساس داده‌های زنجیره‌ای IntoTheBlock، افت بازار فعلی، SHIB را به حمایت عمده در محدوده 0.000014 دلار تا 0.000019 دلار نزدیک کرده است، جایی که 471.54 تریلیون SHIB توسط 83670 آدرس خریداری شده است. جامعه شیبا اینو تحولات را از نزدیک زیر نظر دارد و به دنبال سیگنال هایی است که ممکن است نشان دهنده فاز بعدی قیمت SHIB باشد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید