نهنگ های شیبا اینو در میان رفتار قیمتی SHIB ناپدید می شوند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول شگفت انگیز، شیبا اینو (SHIB) شاهد کاهش قابل توجهی در فعالیت نهنگ است. مالکان و تاجران نهنگ بزرگ مشارکت خود را 86.88 درصد کاهش می دهند.

داده‌های درون زنجیره‌ای از IntoTheBlock نشان می‌دهد که تراکنش‌های SHIB در ۲۴ ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته و از ۵.۷۵ تریلیون توکن به ۷۵۳.۹۶ میلیارد توکن کاهش یافته است. این کاهش معادل 49.23 میلیون دلار است. شایان ذکر است، این ارقام شامل تراکنش‌های بیش از 100000 دلار تنها در توکن‌های شیبا اینو می‌شود که در مجموع 21 تراکنش در بازه زمانی مشخص شده انجام می‌شود.

""
منبع: به بلوک

این روند به اعماق اکوسیستم شیبا اینو می رود و به تحرکات کیف پول صاحبان کیف پول های بزرگ گسترش می یابد. در طول دوره مشاهده شده، کیف پول هایی که حداقل 0.1 درصد از حجم کل SHIB را در اختیار داشتند، 100.74 میلیارد توکن دریافت کردند، در حالی که مقدار قابل توجهی 98.72 میلیارد SHIB منتقل شد. این نشان دهنده کاهش قابل توجه 97.9 درصدی در جریان ورودی و 79.5 درصدی در جریان خروجی است که بر عدم اطمینان پیرامون این وضعیت افزوده است.

رویکرد دقیق

این کاهش در فعالیت نهنگ با حرکت قابل توجه قیمت در توکن شیبا اینو همزمان است. SHIB پس از سقوط 21 درصدی در 3 ژانویه بهبودی 22.5 درصدی را تجربه کرد و وارد دوره انباشتگی در یک روند نزولی در محیطی با نوسانات کاهش یافته شد.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

تجزیه و تحلیل نمودار قیمت SHIB الگوی ثابتی از اوج‌های پایین‌تر در چهار روز گذشته را نشان می‌دهد که با پایین‌ترین حد ثابت در حدود 0.0000095 دلار برای هر توکن مطابقت دارد. بازار در مورد حرکت قریب‌الوقوع قیمت گمانه‌زنی می‌کند، اما مسیر آن نامشخص است.

به نظر می رسد نهنگ ها در میان سردرگمی در قیمت های SHIB و بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال، رویکرد محتاطانه ای اتخاذ می کنند. با توجه به تصمیم ETF بیت کوین که در روز چهارشنبه انتظار می رود، انتظار می رود که بازیگران اصلی پس از مشخص شدن جهت بازار، موقعیت خود را مجددا ارزیابی کنند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید