کهنه سرباز شیبا اینو میلیون ها دلار برای SHIB در بازگشت حماسی خرج کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول قابل توجه در دنیای ارزهای دیجیتال، یک سرمایه گذار با تجربه دوباره در بازار ظاهر شده است. شیبا اینو (SHIB)دارایی دیجیتال الهام گرفته از میم. با توجه به داده های دریافتی اسکن اتریک سرمایه گذار اصلی ناشناس اخیراً فعالیت خود را در معاملات SHIB از سر گرفت و اولین مشارکت خود را در بیش از دو سال گذشته نشان داد.

مشارکت قبلی این سرمایه گذار در سپتامبر 2021 همزمان با افزایش قابل توجه ارزش SHIB بود که در ماه بعد بیش از 1100 درصد افزایش یافت.

""
منبع: اسکن اتر

رویکرد روشمند سرمایه گذار به دارایی های SHIB مورد توجه ویژه است. با فعالیت صرفاً از طریق پلتفرم Coinbase، آنها به طور مداوم SHIB را بدون شرکت در هیچ گونه فروش یا تراکنش اضافی جمع آوری کرده اند. آخرین خرید آنها که تقریباً 20 ساعت پیش انجام شد، سبد سهام آنها را به 836.943 میلیارد SHIB به ارزش 7.91 میلیون دلار افزایش داد.

همه نگاه ها به SHIB است

احیای فعالیت یک شرکت کننده با سابقه در بازار SHIB باعث گمانه زنی در بین علاقه مندان به SHIB شده است. خاطرات افزایش شهاب سنگ SHIB در سال 2021، انتظارات را برای پتانسیل افزایش مشابه در محیط فعلی بازار افزایش می دهد. همین الان، STR به دنبال این تحول مهم، قیمت 0.0000095 دلار تعیین شد و ناظران بازار از نزدیک روند آن را دنبال کردند.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

اگرچه عملکرد گذشته نتایج آتی را تضمین نمی کند، اما مرتبط کردن سرمایه گذار با افزایش قیمت قابل توجه می تواند حس خوش بینی محتاطانه را در بین سرمایه گذاران برانگیزد. شیبا اینو صاحبان با این حال، با تاکید بر نوسانات ذاتی در بازار کریپتو و بسیاری از عواملی که بر حرکت قیمت تأثیر می‌گذارند، احتیاط توصیه می‌شود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید