Shiba Inu: این شاخص نشان می دهد که چرا SHIB برای سرمایه گذاران جدید داغ است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

براساس یک شاخص زنجیره ای، ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با تم سگ هنوز برای سرمایه گذاران جدید جذاب است.

طبق داده های IntoTheBlock، Shiba Inu شاهد افزایش کاربران جدید است. طبق داده های IntoTheBlock، نرخ پذیرش SHIB، که درصد آدرس های جدید را محاسبه می کند که اولین تراکنش خود را در بین تمام آدرس های فعال در یک روز معین انجام می دهند، در 17 فوریه به 39.27 درصد افزایش یافت.

این بدان معناست که بیش از دو آدرس از هر پنج آدرس فعال SHIB در شبکه جدید هستند. این نشان می دهد که محبوبیت و تقاضای توکن در حال افزایش است.

نرخ پذیرش SHIB از 11 فوریه به طور پیوسته افزایش یافته است و در حدود 32 درصد است. این روند نشان می دهد که SHIB کاربران موجود را حفظ می کند و در عین حال کاربران جدید را جذب می کند.

این شاخص نرخ پذیرش از IntoTheBlock بینش هایی را در مورد رشد شبکه از نظر پذیرش کاربران جدید ارائه می دهد. درصد بالاتر می تواند به معنای گسترش شبکه با افزایش جذب کاربر جدید باشد. برعکس، درصد پایین تر ممکن است نشان دهنده یک شبکه بالغ با پایگاه کاربر پایدار باشد.

شیبا اینو با وجود کاهش قیمت، به طور مداوم تعداد کل آدرس های خود را افزایش داده است. بر اساس داده‌های IntoTheBlock، Shiba Inu نمودار ثابتی از کل آدرس‌ها را ترسیم کرده است که در حال حاضر 3.79 میلیون آدرس است. تعداد کل آدرس های دارای موجودی در حال حاضر 1.29 میلیون است.

Shiba Inu Layer 2 Shibarium بدون شک به رشد پایگاه کاربران خود کمک می کند و شرکت کنندگان بیشتری را به اکوسیستم Shiba Inu جذب می کند.

بر اساس گزارش Shibariumscan explorer، تعداد کل تراکنش ها به 355,378,250 رسید. تعداد آدرس های کیف پول به 1,352,445 و تعداد کل بلاک ها به 3,238,557 رسید.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید