هشدار مهم عضو تیم Shiba Inu به انجمن SHIB: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تیم شیبا اینو یک هشدار فوری به جامعه مشتاق خود صادر کرده است: مراقب کلیک کردن روی پیوندهای حساب‌های ویژه که پاداش‌های غیرمنتظره را می‌دهند، باشید.

لوسییکی از اعضای تیم Shiba Inu آنچه را که او به‌روزرسانی هشدار توییتر می‌نامید در X به اشتراک گذاشت. در این به‌روزرسانی، Shiba Inu به کاربران خود هشدار داد که از کلیک کردن روی پیوندهای حساب‌های برجسته که پاداش‌های غیرمنتظره را اعلام می‌کنند، خودداری کنند. زیرا احتمالاً ناشی از حساب های هک شده است. او به آنها توصیه می کند که هرگز کیف پول خود را به وب سایت هایی که توسط این حساب ها به اشتراک گذاشته شده است متصل نکنند.

این توصیه به دنبال مجموعه‌ای از حوادث هک است که شخصیت‌ها و پروژه‌های عمومی را در اکوسیستم شیبا اینو هدف قرار می‌دهند.

لوسی یکی از این رویدادها را شامل پروتکل Mantra، یک بازار NFT در Shibarium، که در آن حساب X مشکوک به هک شدن بود، علامت گذاری کرد. او با تشویق جامعه شیبا اینو به ایمن ماندن، نسبت به تعامل با دسته X پروتکل Mantra تا اطلاع ثانوی هشدار می دهد.

هشدار مهم لوسی اهمیت احتیاط و شک و تردید را برجسته می‌کند، به‌ویژه زمانی که با پیشنهاداتی روبرو می‌شویم که برای واقعی بودن خیلی خوب به نظر می‌رسند. به کاربران Shiba Inu توصیه می شود که منابع را دوباره بررسی کنند و با محتوای مشکوک وارد نشوند، مهم نیست که این پیشنهاد چقدر وسوسه انگیز به نظر می رسد.

یک خبر مثبت برای جامعه شیبا اینو، Shib Names به طور رسمی برای دسترسی عمومی در دسترس قرار گرفته است، به این معنی که برای همه در دسترس است.

D3شریک Shiba Inu، یک سرویس هویت رسمی برای جوامع Web3، در حال ارائه برخی از پیشرفت‌های جدید هیجان‌انگیز است که در چند هفته آینده برنامه‌ریزی شده‌اند، از جمله افزودن نقشه کیف پول و راه‌اندازی بازار D3 که در آن کاربران می‌توانند خرید، فروش و ایجاد کنند. پیشکش در نام های شیب.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید