رهبر تیم Shiba Inu بازی غیرمنتظره SHIB را فاش کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یکی از اهداف اصلی پروژه شیبا اینو، توسعه طیف وسیعی از خدمات برای خدمت به اکوسیستم آن است. در پست اخیر توسعه دهنده اصلی Shytoshi Kusama آمده است که بازی Shibarium در مراحل پایانی توسعه قرار دارد. لوسی، استراتژیست بازاریابی SHIB، با تمرکز بر بازی، آنچه را که باید از بازی انتظار داشت به قول کوساما برجسته کرد.

در حالی که بازی Shibarium برای کل جامعه طراحی شده است، Shytoshi Kusama گفت که مجوز بازی فقط برای تیم غیرمتمرکز Shiba Inu خواهد بود. هدف اصلی در اینجا این است که پیشرفت‌های آینده را می‌توان با عناصر غیرمتمرکز انجمنی ادغام شده در نسخه موبایل به ارمغان آورد.

مرتبط با

به‌عنوان یکی از راه‌های جدید برای تعامل با جامعه، توسعه‌دهنده خوش‌بین است که بازی ارزشی برای توکن‌های اصلی اکوسیستم ایجاد کند: SHIB، LEASH و BONE. اگرچه مدل دقیق بازی فاش نشده است، اما انتظار می رود خریدهای درون برنامه ای وجود داشته باشد که نشان دهنده اقتصاد کاملاً توسعه یافته بازی است.

در حالی که هدف اصلی تیم Shiba Inu افزایش ارزش گذاری آتی SHIB است، ویژگی های breezy نیز معرفی خواهند شد. کوساما تأیید کرد که درآمد حاصل از خرید بازی‌های درون‌برنامه‌ای، سوختگی SHIB و LEASH را تشویق می‌کند.

شایان ذکر است که این بازی Shibarium با بازی های Shiba Inu متفاوت است اما به صورت مکمل عمل خواهد کرد. با انتشار تیزر بازی، جامعه همچنان در مورد جدول زمانی احتمالی برای تاریخ انتشار رسمی بازی هیجان زده است.

مرتبط با

شیبا اینو برای مدت طولانی در مرحله رشد راکد قرار داشته است. با این حال، در زمان نگارش این مقاله، قیمت آن با 1.07٪ افزایش در 24 ساعت به 0.00001865 دلار رسیده است، اما پایین تر از انتظارات کلیدی HODLers های طولانی مدت است.

این بازی Shibarium و سایر اصول مهم اکوسیستم پتانسیل ایجاد مجدد احساسات، افزایش تقاضا برای SHIB و افزایش قیمت را در بلندمدت دارند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید