شیبا اینو 1708 درصد افزایش می یابد زیرا نهنگ ها حرکات جالبی انجام می دهند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو با مضمون سگی باعث افزایش زنجیره ای شد زیرا نهنگ ها حرکات جذابی انجام دادند.

طبق داده های IntoTheBlock، Shiba Inu شاهد افزایش مثبت در جریان خالص است، با مالکان بزرگ +1708.21٪ افزایش در جریان خالص.

Big Holders Netflow از داده های IntoTheBlock بینشی در مورد تغییر موقعیت نهنگ ها می دهد. افزایش ناگهانی در جریان خالص می تواند به عنوان انباشت توسط بازیکنان بزرگ دیده شود، در حالی که کاهش نشان دهنده کاهش موقعیت یا فروش است.

در این سناریو، انباشت محتمل تر به نظر می رسد زیرا SHIB در 24 ساعت گذشته افزایش قیمت داشته است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.0000096 دلار معامله می شود.

شیبا اینو 9 درصد برای هفته افزایش یافته است زیرا گاوها سعی می کنند صفر را از قیمت خود پاک کنند. با این حال، SHIB با افزایش خروجی مواجه است که ممکن است مثبت یا منفی باشد.

بر اساس داده های IntoTheBlock، جریان خروجی از سرمایه گذاران بزرگ که وجوه را ردیابی می کنند، آدرس های متعلق به نهنگ ها یا سرمایه گذاران را 640 درصد افزایش داده است.

افزایش ناگهانی جریان خروجی می تواند نشان دهنده دو چیز باشد: اول، فروش از آدرس های نهنگ. و دوم، برداشت از بازارهای سهام. این به وضوح مثبت است زیرا می‌تواند به این معنی باشد که این آدرس‌ها تمایل دارند دارایی‌های خود را برای مدت طولانی‌تری نگه دارند، نه اینکه آنها را با انتقال به سردخانه بفروشند.

در اخبار مرتبط، جامعه شیبا اینو همچنان پر از انتظار برای روز ولنتاین است. همانطور که انتظار ادامه دارد، لوسی عضو تیم SHIB در مورد راه اندازی آینده همتای زن Shiboshis، Sheboshis اظهار نظر می کند.

لوسی گفت شبوشی اولین بار در کنفرانس Eth در اوت 2023 به طور عمومی ذکر شد. با این حال، گفته می شود که اولین اشاره های او در تیم شیبا اینو به فوریه 2023 باز می گردد. او می افزاید که شبوشی ها هنوز راه اندازی نشده اند و قرار است این پرتاب یک تجربه منحصر به فرد باشد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید