نگاهی به شیبا اینو: 1084 روز پس از سوختگی تاریخی 410 تریلیون دلاری ویتالیک بوترین SHIB


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

حدود سه سال پیش، بازار ارزهای دیجیتال شاهد یک رویداد تاریخی بود که ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، توکن‌های Shiba Inu (SHIB) را در مقادیر زیادی سوزاند و 410 تریلیون توکن را برای همیشه از گردش حذف کرد.

این حرکت جسورانه که در آن زمان تقریباً 6.7 میلیارد دلار ارزش داشت، لحظه ای مهم برای SHIB و بازار به طور گسترده تر بود.

در 17 می 2021، پس از اکراه نیمی از کل عرضه SHIB، بوترین تصمیم گرفت 90 درصد از دارایی های SHIB را بسوزاند و آنها را به یک آدرس بلاک چین مرده ارسال کرد. دلیل آن این بود که او نمی خواست “آن نوع مرکز قدرت” باشد.

این قانون کل عرضه SHIB را تقریباً به نصف کاهش داد. 10 درصد باقیمانده از دارایی های آنها در راستای ارزش های حمایت از تلاش های نجات غریق با چشم انداز بلندمدت به امور خیریه اختصاص یافت.

1084 روز بعد

1084 روز به جلو و صحنه ارزهای دیجیتال به طرز چشمگیری تغییر کرده است. سوزاندن چنین مقدار زیادی SHIB تأثیر پایداری بر درک و ارزش توکن داشت. در حالی که بلافاصله پس از آن یک افزایش جزئی قیمت وجود داشت، اثرات بلندمدت آن ظریف تر بود.

از آنجایی که بازار کریپتو متاثر از عوامل متعددی مانند پیشرفت‌های فناوری، پویایی قیمت و تغییرات در احساسات سرمایه‌گذاران است، قیمت فعلی SHIB نتیجه تعامل پیچیده این پویایی‌ها است.

با این حال، سوزاندن SHIB توسط یکی از بنیانگذاران اتریوم یک رویداد مهم در تاریخ ارزهای دیجیتال باقی مانده است. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، این مگا رایت، که در حال حاضر 10 میلیارد دلار ارزش دارد، می‌تواند بزرگ‌ترین تراکنش‌های کریپتو در تمام دوران باشد، اگر سوخت‌ها در نظر گرفته شوند.

در همین حال، جامعه شیبا اینو به پیشبرد سوختگی های SHIB ادامه می دهد. تیم SHIB میلیاردها توکن SHIB را در کنار BONE و LEASH در ماه مارس سوزاند. در مجموع 4725055 توکن SHIB در شش تراکنش در 24 ساعت گذشته سوزانده شد. در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 0.46 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.00002473 دلار رسیده است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید