تسلط اجتماعی شیبا اینو 46.339% افزایش یافته است، جامعه SHIB هیجان زده است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) شاهد افزایش خیره کننده 46339 درصدی در تسلط اجتماعی بودیم، معیاری که دید و فعالیت را در پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی اندازه گیری می کند.

این افزایش قابل توجه نشان دهنده علاقه و مشارکت رو به رشد در ارز دیجیتال با مضمون سگ است.

پلتفرم تحلیل اجتماعی کرانچ ماه اخیراً یک عکس فوری از SHIB به اشتراک گذاشته است که عملکرد شیبا اینو خود را در شش ماه گذشته نشان می دهد. بر اساس عکس فوری ارائه شده، می توان مشاهده کرد که تسلط اجتماعی شیبا اینو در آن بازه زمانی 46339 درصد افزایش یافته است.

    کرانچ ماه
معیار اجتماعی شیبا اینو (SHIB)، با حسن نیت: LunarCrush

رشد خیره‌کننده SHIB در این معیار نشان‌دهنده یک جامعه پر جنب و جوش و فعال در اطراف پول است.

شیبا اینو نه تنها از نظر تسلط اجتماعی بلکه در سایر پارامترها نیز رشد چشمگیری داشته است. تعداد تولیدکنندگان محتوای مرتبط با Shiba Inu در شش ماه گذشته 30743 درصد افزایش داشته است، در حالی که تعاملات 12854 درصد افزایش یافته است. پست های تعاملی با افزایش خیره کننده 96,655 درصد، در حالی که ایجاد پست 112,119 درصد افزایش یافته است.

Shiba Inu افزایش قابل توجهی را در فعالیت بازار و همچنین معیارهای اجتماعی آن تجربه کرده است. قیمت SHIB در همین دوره شش ماهه 306.8 درصد افزایش یافت. این افزایش قیمت مربوط به افزایش 398.9 درصدی حجم معاملات است که نشان دهنده علاقه قابل توجه معامله گران و سرمایه گذاران است.

جامعه شیبا اینو از هیجان غوغا می کند و این آمار چشمگیر را در رسانه های اجتماعی جشن می گیرد.

SHIB رسمی او قدرت جامعه شیبا اینو را ستایش می کند و از آنها می خواهد که “برای یک سفر عالی دست و پنجه نرم کنند.”

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 0.30 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.00002738 دلار رسید.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید