شیبا اینو 651% در Epic Whale Surge افزایش می یابد تا صفر را از قیمت SHIB پاک کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش شگفت انگیز از رویدادها، جامعه شیبا اینو (SHIB) شاهد افزایش بی‌سابقه‌ای در فعالیت نهنگ‌ها است که گامی قابل‌توجه به سمت هدف آن برای پاک کردن صفر از قیمت توکن است. داده های IntoTheBlock نشان می دهد که تراکنش های نهنگ شامل SHIB در 24 ساعت گذشته منفجر شده است و به میزان حیرت آور 56.45 میلیون دلار افزایش یافته است. این نشان دهنده افزایش قابل توجه 651 درصدی است.

این افزایش ناگهانی حرکت نهنگ منجر به رد و بدل شدن 5.9 تریلیون توکن SHIB در تنها 18 تراکنش شد که ارزش هر کدام بیش از 100000 دلار بود. در حالی که ممکن است تعداد تراکنش‌ها نسبتاً کم به نظر برسد، اما حجم آن چیزی غیرعادی نیست.

""
منبع: به بلوک

قیمت شیبا اینو (SHIB) در عمل

در همین حال، قیمت SHIB همچنان در نزدیکی آستانه بحرانی 0.00001 دلار قرار دارد و توجه علاقه مندان و سرمایه گذاران را به خود جلب می کند. حذف صفر از قیمت توکن شیبا اینو برای هفته‌ها موضوع اصلی جامعه بوده است. اگرچه SHIB در کوتاه مدت به این نقطه عطف رسید، اما حفظ حرکت چالش برانگیز بود و باعث شد که توکن پس از کاما به پنج صفر برسد.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

مشکل در این واقعیت است که غلظت توکن های Shiba Inu بالای 0.00001 دلار باعث ضرر برای دارندگان آنها می شود. IntoTheBlock گزارش می دهد که 580.51 تریلیون SHIB در 328050 کیف پول در محدوده 0.00001 تا 0.000019 دلار متمرکز شده است. این بیش از نیمی از کل عرضه توکن است.

جذب این حجم عظیم ضروری می شود تا قیمت SHIB نه تنها صفر شود بلکه بیشتر هم افزایش یابد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید