شیبا اینو 466 درصد در سوختگی های هفتگی افزایش می یابد، اما قیمت SHIB 22 درصد کاهش می یابد.


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در تحولی چشمگیر برای شیبا اینو، این ارز دیجیتال با مضمون سگ شاهد افزایش قابل توجه 466 درصدی در سوختگی هفتگی بود، اما قیمت آن در مدت مشابه 22 درصد کاهش یافت.

به گفته شیبورن

افزایش 466 درصدی سوختگی نشان دهنده تلاش متمرکز در جامعه برای افزایش کمیاب سکه با پیش بینی افزایش قیمت احتمالی است.

مرتبط با

با این حال، حقیقت دقیقا برعکس بود. با وجود نرخ سوزاندن تهاجمی، قیمت SHIB کاهش یافت که منعکس کننده کاهش 22 درصدی هفته گذشته است. این کاهش قیمت را می توان به عوامل مختلفی از جمله شرایط گسترده تر بازار، تمایل سرمایه گذاران و فعالیت های سودجویانه سرمایه گذاران نسبت داد.

بازار کریپتو با نوسانات مواجه است

در حالی که بازار کریپتوکارنسی از ابتدای هفته شاهد افزایش نوسانات بوده است، بسیاری از ارزهای دیجیتال با فشار نزولی مواجه هستند.

بیت کوین برای چهارمین جلسه معاملاتی متوالی به عنوان بخشی از فروش بزرگتر ارزهای دیجیتال که در تضاد با رکوردهای اخیر در بازارهای سهام جهانی است، سقوط کرد. شیبا اینو زیان بیشتری را تجربه کرد و به 10 درصد رسید.

مرتبط با

قیمت SHIB از اوج 0.0000173 دلار در 3 جولای به طور پیوسته کاهش یافته است و اگر امروز در قرمز بسته شود، سومین روز متوالی زیان خود را رقم خواهد زد. در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 9.39% کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.00001384 دلار پس از رسیدن به پایین ترین سطح 0.00001266 دلاری رسیده است. این توکن هفتگی 22 درصد کاهش می یابد.

سرمایه گذاران منتظر آمار مشاغل ایالات متحده هستند که اواخر روز جمعه برای آخرین سرنخ ها در مورد موضع سیاست فدرال رزرو منتشر می شود. شاخص‌های ضعیف اقتصادی اخیر به بانک مرکزی آمریکا برای کاهش سیاست‌های پولی در ماه‌های آینده کمک کرده است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید