نرخ سوختگی شیبا اینو به 3.894 درصد افزایش یافت، میلیون ها شیبا از دست رفتند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با موضوع سگ، شاهد افزایش خیره کننده 3894 درصدی در نرخ رایت است. این افزایش قابل توجه منجر به حذف دائمی میلیون ها توکن SHIB از گردش شد.

سوزاندن توکن فرآیندی است که در آن مقدار معینی از ارز دیجیتال سوزانده می شود تا عرضه کلی آن کاهش یابد. این معمولاً با ارسال توکن‌ها به آدرس «نوشتن» انجام می‌شود، که کیف پولی است که هرگز نمی‌توان آن‌ها را از آن بازیابی کرد. هدف اصلی سوزاندن توکن ها ایجاد کمبود است که به طور بالقوه می تواند ارزش توکن های باقی مانده را افزایش دهد.

طی 24 ساعت گذشته، شیبا اینو با سوزاندن میلیون ها توکن، افزایش قابل توجهی در میزان سوختگی داشته است.

بر اساس محاسبات Shibburn X، در 24 ساعت گذشته در مجموع 4,829,147 توکن SHIB در هفت تراکنش سوزانده شده است. این منجر به افزایش 3894 درصدی در میزان سوختگی شد.

افزایش سوختگی های SHIB با افزایش ناگهانی علاقه نهنگ ها به SHIB همزمان است. تعداد تراکنش‌های بزرگ مربوط به SHIB در این هفته در مقایسه با میانگین‌های مشاهده شده در اوایل سال 2024 دو برابر شده است.

به گفته Santiment، به نظر می رسد افزایش اخیر شیبا اینو به دلیل افزایش ناگهانی علاقه نهنگ ها بوده است. Santiment اشاره کرد که مبلغ تراکنش 100000 دلاری در شبکه Shiba Inu در این هفته در مقایسه با میانگین های معمول سال 2024 بیش از دو برابر شده است که نشان دهنده انباشتگی است.

مرتبط با

همانطور که گزارش شد، شیبا اینو پس از بهبود شدید از پایین ترین سطح روزانه 0.00002284 دلاری در 4 ژوئن، از SMA 50 روزانه به 0.00002471 دلار عبور کرد. شیبا اینو قبل از مواجهه با مقاومت، بهبود خود را تا 0.00002625 دلار در جلسه معاملاتی امروز افزایش داد.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB در 24 ساعت گذشته 1.5 درصد کاهش داشته و به 0.00002562 دلار رسیده است، اما 7 درصد در هفت روز گذشته و 218 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

بر اساس داده های IntoTheBlock، حجم تراکنش های بزرگ SHIB 223 درصد افزایش یافته است. 435.66 میلیون دلار در معاملات بزرگ به ارزش بیش از 100000 دلار معامله شد. این معیار تخمینی از کل مقدار معامله نهنگ ها و بازیکنان نهادی در یک روز معین را ارائه می دهد. افزایش ناگهانی حجم معاملات بزرگ نشان دهنده سطوح بالای خرید یا فروش در میان بازیگران نهادی است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید