شیبا اینو با سوزاندن میلیون ها SHIB در میزان سوزاندن 347 درصد افزایش نشان می دهد.


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ‌ها در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴۷ درصد افزایش نرخ رایت داشته است و میلیون‌ها SHIB سوزانده شده‌اند.

بر اساس آخرین داده‌ها، نرخ رایت روزانه Shiba Inu 347 درصد افزایش یافته است، در حالی که میلیون‌ها توکن SHIB به کیف‌پول‌های مرده‌ای ارسال شده است که دیگر قابل دسترسی یا خرج کردن نیستند.

شعبه X Shibburn در آخرین به روز رسانی ساعتی خود گزارش داد که 27,760,703 توکن در 24 ساعت گذشته سوزانده شده است که نشان دهنده افزایش 347.32 درصدی در نرخ رایت روزانه است.

افزایش نرخ رایت شیبا اینو در زمانی اتفاق می‌افتد که بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال با نوسانات مواجه است و شیبا اینو نیز از این قاعده مستثنی نیست. در زمان نگارش مقاله، SHIB با 1.58 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.00001661 دلار رسید.

مرتبط با

شیبا اینو 781٪ در سوختگی در میان برگشت قیمت SHIB افزایش می یابد

شیبا اینو پس از بهبودی از 0.0000126 دلار در 5 جولای در حال افزایش است. از آن زمان، شیبا اینو پنج روز از شش روز را در فضای سبز سپری کرده است و در جلسه معاملاتی امروز به بالاترین قیمت روزانه 0.00001688 دلار رسیده است.

انتظارات در جامعه شیبا اینو در حال افزایش است

به دنبال آخرین اعلامیه شیتوشی کوساما، رهبر شیبا اینو، انتظار در جامعه شیبا اینو افزایش یافته است.

جامعه شیبا اینو برای راه اندازی قریب الوقوع توکن TREAT آماده می شود. رهبر Shiba Inu گفت که این نشانه دسترسی به تمام ویژگی‌های پیشرفته سیستم ما است، برخلاف Leash متمرکز بر انحصار یا Bone متمرکز بر فناوری.

رهبر شیبا اینو همچنین تور جهانی خود را با عنوان «خودت را درمان کن» اعلام کرد. این تور با IVS در کیوتو آغاز شد و با توقف در رویدادهای مهمی مانند کنفرانس آینده پژوهان بلاک چین در تورنتو ادامه خواهد یافت و سپس در شیباکان 2024 در بانکوک به پایان خواهد رسید.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید