شیبا اینو 340٪ در زنجیره افزایش می یابد زیرا قیمت SHIB تقریباً صفر می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با کمال تعجب، توکن Shiba Inu رشد بی‌سابقه‌ای را تجربه کرد و تنها در یک دوره 24 ساعته، افزایش خیره‌کننده 340 درصدی در فعالیت زنجیره‌ای را تجربه کرد. داده‌های IntoTheBlock هجوم ناگهانی تراکنش‌های مهم مربوط به SHIB را نشان می‌دهد و ارز دیجیتال را دوباره در کانون توجه قرار می‌دهد.

حجم این تراکنش های قابل توجه از 1.28 تریلیون به 4.35 تریلیون توکن افزایش یافت که منجر به افزایش قابل توجه ارزش دلار آمریکا از 12.15 میلیون دلار به 41.37 میلیون دلار شد.

""
منبع: به بلوک

تجزیه و تحلیل IntoTheBlock، که فقط بر تراکنش های بیش از 100000 دلار متمرکز است، به ویژه قابل توجه است. این یک تضاد شدید نسبت به روز گذشته است، با 34 تراکنش ثبت شده، که نشان دهنده طیف گسترده ای از سرمایه گذاران علاقه مند به توکن های Shiba Inu است.

بررسی قیمت شیبا اینو (SHIB).

در میان این افزایش فعالیت نهنگ نشانه شیبا اینو، توجه به طور طبیعی به اقدام قیمت SHIB معطوف شده است. در حال حاضر با قیمت 0.0000096 دلار معامله می شود، SHIB به طور هیجان انگیزی نزدیک به علامت 0.00001 دلاری مطلوب باقی می ماند و نقطه عطف قابل توجهی در مسیر قیمت است. گزارش دیروز U.Today بر حمایت حیاتی SHIB از قیمت تاکید کرد و پیشنهاد کرد که در صورت تداوم این رالی به طور بالقوه ادامه خواهد داشت.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

در واقع، افزایش اخیر در راستای حرکت‌های گسترده‌تر بازار است که به طور بالقوه نشان‌دهنده شروع فصل آلت‌کوین است و بیت‌کوین از آستانه 50000 دلار عبور می‌کند. برای علاقه مندان به SHIB که بی صبرانه منتظر حذف صفر از قیمت هستند، تکرار عملکرد 24 ساعت گذشته می تواند بسیار مهم باشد.

در حالی که دنیای ارزهای دیجیتال به تکامل خود ادامه می‌دهد، همه نگاه‌ها به افزایش چشمگیر توکن شیبا اینو دوخته شده است، که در آستانه یک نقطه عطف تاریخی است که می‌تواند مسیر خود را در بازار بازتعریف کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید