شیبا اینو 1590% در Key Metric با غواصی نهنگ ها برای صرفه جویی در قیمت SHIB افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، به لطف فعالیت قابل توجه نهنگ ها، که افراد یا سازمان هایی هستند که مقادیر قابل توجهی SHIB را در اختیار دارند، شاهد افزایش 1590 درصدی در جریان سرمایه گذاران اصلی بود.

طبق داده‌های IntoTheBlock، ورود صاحبان بزرگ، که وجوهی را که به آدرس‌های نهنگ‌ها یا مالکان بزرگ ردیابی می‌کند، به لطف افزایش قابل توجه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۹۰ درصد افزایش یافته است. به ویژه، جریان ورودی سهامداران بزرگ از 728.17 میلیارد SHIB در 15 می به 3.97 تریلیون SHIB در 16 می افزایش یافت.

افزایش ناگهانی در جریان ورودی سهامداران بزرگ معمولاً نشان دهنده دو چیز است. اولین مورد این است که فعالیت خرید قابل توجهی ممکن است رخ دهد. بسیاری از آدرس‌های نهنگ اغلب از صرافی‌های متمرکز خرید می‌کنند و سپس خرید خود را به سردخانه منتقل می‌کنند.

ثانیاً، افزایش ناگهانی ورودی‌های خریداران بزرگ می‌تواند نشان‌دهنده کاهش قیمت باشد، زیرا آدرس‌های نهنگ ترجیح می‌دهند پس از اصلاحات قابل‌توجه، خرید عمده را انجام دهند. هر دو سناریو ممکن است محتمل باشند زیرا قیمت شیبا اینو با مقاومت کلیدی دست و پنجه نرم می کند.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 2.5 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.00002472 دلار رسید. در سه روز گذشته مبارزه برای قیمت SHIB بوده است، به طوری که گاوها به طور مداوم در تلاش برای پیشی گرفتن از SMA 50 روزانه در 0.00002524 دلار بودند.

تلاش گاوهای شیبا اینو برای شکستن این مقاومت بحرانی در 15 می شکست خورد و قیمت SHIB سقوط کرد. گاوها همچنان در حال انجام تلاش دیگری هستند زیرا قیمت SHIB به بالاترین حد روزانه خود یعنی 0.00002509 دلار رسید.

در حالی که گاوها در تلاش هستند تا قیمت SHIB را بالاتر ببرند، آنها همچنین برای بازیابی سطح 56.65 تریلیون SHIB که در حال حاضر ارز دیجیتال در آن معامله می شود، اقداماتی دیوانه وار انجام می دهند.

بر اساس داده های IntoTheBlock، 56.65 تریلیون SHIB در 54280 آدرس در محدوده 0.000023 تا 0.000026 دلار با میانگین قیمت 0.000025 دلار نگهداری می شود.

با این حال، همه نگاه ها به سمت قیمت بعدی شیبا اینو در محدوده 56.55 تریلیون SHIB و شکستن مانع چالش برانگیز MA 50 است. هنوز مشخص نیست که افزایش 1590 درصدی ورود نهنگ ها بر قیمت SHIB تأثیر می گذارد یا خیر.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید