شیبا اینو با فروش 410 میلیون دلاری به بازار، 110 درصد از حجم فروش را افزایش داد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ‌ها شاهد افزایش خارق‌العاده‌ای در حجم معاملات بوده و در 24 ساعت گذشته 110 درصد افزایش یافته است. این افزایش فعالیت در بحبوحه موج گسترده‌تری از فروش بازار که منجر به نقدینگی 410 میلیون دلاری شد، رخ داد.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، حجم معاملات شیبا اینو از روز گذشته بیش از دو برابر شده است و به 34.1 تریلیون SHIB یا 801 میلیون دلار رسیده است که 110 درصد افزایش یافته است.

این افزایش حجم معاملات نشان دهنده افزایش قابل توجه فعالیت خرید و فروش با واکنش معامله گران به شرایط فعلی بازار است. افزایش چشمگیر حجم نشان می دهد که علاقه و مشارکت در SHIB در حال افزایش است، حتی با وجود فروش گسترده تر ارزهای دیجیتال.

مرتبط با

طبق داده‌های CoinGlass، از آنجایی که سرمایه‌گذاران اعداد حقوق و دستمزد غیرکشاورزی قوی را برای ماه مه هضم کردند، این نگرانی را ایجاد کرد که فدرال رزرو نتواند نرخ‌های بهره را به همان سرعتی که انتظار می‌رفت کاهش دهد، که می‌تواند منجر به انحلال ۴۱۰ میلیون دلاری شود.

فروش بیت کوین و ارز دیجیتال پس از اینکه کیت گیل، معروف به Roaring Kitty، میزبان پخش زنده یوتیوب برای اولین بار در چند سال گذشته بود، شتاب بیشتری گرفت. سهام GameStop (GME) سقوط کرد که بر بارش میم سکه تأثیر گذاشت: Dogecoin (DOGE) در 24 ساعت گذشته 10 درصد کاهش داشته است، Shiba Inu (SHIB) 8 درصد در آن بازه زمانی افت کرده است و Pepecoin (PEPE) 11 کاهش یافته است. ٪.

دلایل افزایش حجم معاملات شیبا اینو ممکن است متفاوت باشد. سرمایه گذاران ممکن است از شرایط نوسان بازار برای گمانه زنی در مورد حرکات کوتاه مدت قیمت SHIB استفاده کنند و حجم معاملات را افزایش دهند. سرمایه گذاران ممکن است دارایی ها را مجدداً تخصیص دهند، وجوه را به داخل یا خارج از SHIB، در پاسخ به روندهای گسترده تر بازار و انحلال، انتقال دهند.

مرتبط با

به طور مشابه، کاهش بازار ممکن است باعث فروش وحشتناک و خرید فرصت طلبانه شود. برخی از معامله گران برای جلوگیری از ضرر بیشتر از موقعیت خود خارج می شوند، در حالی که برخی دیگر این کاهش را یک فرصت خرید می دانند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید