شاهد افزایش فعالیت نهنگ حماسی شیبا اینو (SHIB) در میان خروج از Coinbase


امروزه، فضای کریپتو فعالیت های قابل توجهی را در اکوسیستم شیبا اینو (SHIB) مشاهده کرده است که به طور خاص شامل انتقال قابل توجه توکن های SHIB است. مجموع انتقال 11.9 میلیون دلاری در SHIB به آدرس “0xB22” ثبت شد. این حرکت «0xB22» را در میان سه کیف پول برتر از نظر حجم دریافتی SHIB در 24 ساعت گذشته قرار می دهد.

این انتقال از آدرس “0xdaA” که در پنج روز گذشته توکن‌های SHIB را جمع‌آوری می‌کرد سرچشمه گرفت. تحقیقات بیشتر روندی را نشان می‌دهد که هشت ماه طول می‌کشد که در آن مقدار قابل‌توجهی از توکن‌های SHIB قبل از رسیدن به مقصد “0xB22” بین کیف‌پول‌های مختلف ناشناخته جابه‌جا می‌شدند.

ارتباط مشکوک این تراکنش‌ها با آدرس‌هایی است که گمان می‌رود به DV Chain، یک ارائه‌دهنده نقدینگی و بازارساز معروف در فضای کریپتو، مرتبط باشد. در حالی که هیچ تایید مستقیمی مبنی بر دخالت DV Chain وجود ندارد، وجود نقل و انتقالات همزمان کوچکتر از کیف پول های Coinbase Prime شرایط را پیچیده می کند.

منبع: اسکن اتر

Coinbase Prime، پلتفرمی که به مشتریان سازمانی خدمت می کند، سوالاتی را در مورد مقیاس و ماهیت حرکات مشاهده شده SHIB مطرح می کند. در حالی که پیوندها به آدرس‌های Coinbase Prime ذاتاً مشکوک نیستند، بزرگی این تراکنش‌ها ممکن است احتیاط را در جامعه تضمین کند.

این افزایش در فعالیت نهنگ ها در بحبوحه افزایش نوسانات در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال رخ می دهد. همانطور که صاحبان Shiba Inu بازار را زیر نظر دارند، تمرکز بر درک پیامدهای این فعالیت نهنگ و رابطه آن با مسیر قیمت ارز دیجیتال محبوب الهام گرفته از میم باقی می ماند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید