شیبا اینو (SHIB) شاهد رشد حماسی 1510 درصدی معیارهای کلیدی است، اما یک نکته وجود دارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش دیدنی از وقایع، ارز رمزنگاری محبوب شیبا اینو (SHIB) با الهام از میم ها تنها در 24 ساعت افزایش حماسی را در معیارهای زنجیره ای کلیدی تجربه کرد.

بر اساس داده های ارائه شده توسط IntoTheBlock، معیار خروج سهامداران اصلی از 60.44 میلیارد SHIB به 967.33 میلیارد SHIB افزایش یافت که نشان دهنده افزایش خارق العاده 1510 درصدی است.

معیار خروج دارندگان بزرگ در ردیابی جابه‌جایی وجوه خروجی از آدرس‌های نگهداری شده توسط نهنگ‌ها یا سرمایه‌گذارانی که هر کدام بیش از 0.1 درصد از عرضه در گردش ارز دیجیتال را در اختیار دارند، مؤثر است. چنین افزایش گسترده ای در جریان خروجی اغلب پرچم های قرمز را افزایش می دهد، که نشان دهنده فروش بالقوه ناشی از وحشت است.

""
منبع: به بلوک

اما از سوی دیگر، این می تواند به معنای برداشت قابل توجه پول از مبادلات نیز باشد که به طور سنتی یک سیگنال صعودی است.

قیمت شیبا اینو (SHIB) به چه معناست؟

این افزایش در خروجی ها را می توان به طرق مختلف تفسیر کرد. از یک طرف، این ممکن است نشان دهنده این باشد که سرمایه گذاران بزرگ برای مدیریت موقعیت ها و اجتناب از انحلال در بحبوحه افزایش نوسانات بازار دارایی ها را کنار می گذارند.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

برعکس، خروج وجوه از صرافی‌هایی که معمولاً دارایی‌های قابل توجهی از ارزهای دیجیتال هستند، روایت متفاوتی را نشان می‌دهد که احتمالاً نشان‌دهنده تغییر در استراتژی‌های معاملاتی یا احساسات سرمایه‌گذاران است.

علیرغم این افزایش چشمگیر در متریک تولید، قیمت شیبا اینو در مدت مشابه با کاهش اندک 1.63 درصدی کاهش یافته است. با این حال، این کاهش ناچیز به نظر می رسد، به ویژه با توجه به اینکه ارز دیجیتال به سرعت بهبود یافت و رشد چشمگیر 3 درصدی در یک روز داشت.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید