شیبا اینو (SHIB) نهنگ ها بیدار می شوند: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ‌های شیبا اینو (SHIB) نشانه‌هایی از فعالیت را نشان می‌دهند، همانطور که قیمت توکن در آستانه یک شکست قابل توجه است.

داده های زنجیره ای نشان می دهد که تراکنش های بزرگ شیبا اینو بیش از 100000 دلار افزایش یافته است. نهنگ ها مقادیر قابل توجهی SHIB را حمل می کنند که اغلب پیشروی حرکت های عمده بازار است. این فعالیت اغلب نشان‌دهنده انتظار افزایش قریب‌الوقوع قیمت است، زیرا نهنگ‌ها تمایل به خرید در انتظار حرکت مثبت بازار دارند.

بر اساس داده های IntoTheBlock، حجم معاملات بزرگ Shiba Inu در 24 ساعت گذشته 106.86 درصد افزایش یافته است. این معادل 3.22 تریلیون SHIB یا 83.74 میلیون دلار است. ورود سهامداران عمده نیز 155 درصد افزایش یافته است.

    نمای معاملاتی
نمودار روزانه SHIB/USD، اعتبار: TradingView

بازار حرکت نهنگ ها را با نفس بند آمده تماشا می کند زیرا نهنگ ها در موقعیت خود قرار می گیرند و حجم معاملات عمده افزایش قابل توجهی را نشان می دهد. در میان این بیداری، قیمت SHIB بر مانعی غلبه کرده است که در روزهای اخیر مانع از آن شده است و راه را برای افزایش احتمالی هموار کرده است.

مرتبط با

پس از چند روز تلاش برای عبور از SMA 50 روزانه با قیمت 0.0000247 دلار، شیبا اینو سرانجام در 20 می لحظه شکست خود را تجربه کرد.

شیبا اینو در جلسه معاملاتی روز دوشنبه رشد قابل توجهی داشت، زیرا قیمت کریپتو به دلیل نشانه هایی از پیشرفت در جهت تایید ETF های نقطه ای اتریوم ایالات متحده افزایش یافت. این امر در هفته گذشته به چشم‌انداز بدبینانه‌تر تغییر کرد. در نتیجه، SHIB از حداقل 0.000023 دلار به بالاترین 0.0000261 دلار رسید. این حرکت منجر به جهش به بالای سطح روزانه SMA 50 شد که قبلاً قیمت شیبا اینو را عقب نگه داشته بود.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 6.48 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.00002546 دلار رسیده است و بالاتر از سد بحرانی روزانه SMA 50 معامله می شود.

روزها و هفته های آینده بسیار مهم خواهد بود زیرا SHIB در آستانه شکست است. در کوتاه مدت، ممکن است برای ادامه افزایش قیمت شیبا اینو، یک شکست پایدار بالاتر از سطح روزانه SMA 50 لازم باشد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید