نهنگ های شیبا اینو (SHIB) ناگهان برگشتند: چه اتفاقی می افتد؟


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ های شیبا اینو با افزایش قابل توجه فعالیت خود به بازار بازگشتند. دلیل این تغییر ناگهانی همچنان نامشخص است، اما بینش مهمی را نیز به ما می دهد: همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی است.

تراکنش های اخیر حرکات توکن SHIB قابل توجهی را نشان می دهد. به عنوان مثال، رابینهود 981 میلیارد دلار در SHIB یا تقریباً 15.84 میلیون دلار تراکنش ثبت کرد. 161.348 میلیارد SHIB، معادل 2.61 میلیون دلار نیز به کیف پول داغ Coinbase منتقل شد.

تصویر مقاله
نمودار SHIB/USDT توسط TradingView

علاوه بر این، نقل و انتقالات قابل توجهی در مجموع بیش از 1 میلیون دلار در SHIB صورت گرفت که شامل سپرده های Wintermute's Binance و کیف پول داغ Binance می شود. این تراکنش‌ها نشان می‌دهد که شرکت‌کنندگان یا نهنگ‌های مهم بار دیگر درگیر تجارت فعال SHIB هستند. معیارهای روی زنجیره از این فعالیت پشتیبانی می کنند.

مرتبط با

شیبا اینو (SHIB) و دوج کوین (DOGE) در میان ارزهای رمزپایه باقی مانده اند در حالی که افت شدید در بازار وجود دارد

IntoTheBlock گزارش می دهد که 84 تراکنش بزرگ در روز گذشته انجام شده است که در 5 ژوئیه 2024 به اوج هفت روزه 199 تراکنش رسیده است. در 8 ژوئیه 2024، مقدار کل معاملات SHIB به اوج هفت روزه 5.71 تریلیون SHIB رسید. تغییر احتمالی در پویایی بازار با ظهور مجدد فعالیت نهنگ در تجارت SHIB نشان داده می شود. چنین معاملات بزرگی اغلب نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران نهادی به پتانسیل کوتاه مدت یا موقعیت استراتژیک دارایی است.

اگرچه دلایل دقیق اقدامات این نهنگ ها ناشناخته است، اما آنها اغلب قبل از تغییرات قابل توجهی در بازار هستند. در مقیاس بزرگتر، احیای مجدد فعالیت نهنگ ممکن است نشان دهنده این باشد که شیبا اینو وارد مرحله تثبیت شده است. معاملات قابل توجه نشان می دهد که به نظر می رسد دارندگان عمده پس از هفته ها عملکرد ضعیف و کاهش قیمت ها، علاقه و اعتماد خود را به دست آورده اند.

علاوه بر این، عملکردی که در حال حاضر شاهد آن هستیم ممکن است نتیجه تخصیص مجدد وجوه مرتبط با بازار سهام باشد و لزوما بر عملکرد دارایی تأثیری نداشته باشد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید