نهنگ های شیبا اینو (SHIB) ناپدید شدند


تصویر روی جلد از stock.adobe.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ های شیبا اینو در حال محو شدن هستند، اما این ممکن است نشانه خوبی باشد که همه منتظرش بودیم. مهاجرت نهنگ ها اغلب نشانه ای از کاهش نوسانات در نظر گرفته می شود. اما برای وحشت خیلی زود است و نگرانی اصلی در اینجا بیشتر باید کمبود نقدینگی باشد. اما نشانه های خوبی نیز وجود دارد.

بر اساس آخرین آمار، 52 درصد از دارندگان SHIB با قیمت فعلی سودآور هستند در حالی که 47 درصد زیان ده هستند. این توزیع یکنواخت نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران کوچک‌تر با وجود حرکت نهنگ مطمئن هستند.

ŞIBUSDT
نمودار SHIB/USDT توسط TradingView

با این حال، دارندگان بزرگ هنوز هم بخش قابل توجهی از عرضه را در اختیار دارند، همانطور که با تمرکز 73٪ آنها نشان می دهد. کاهش فعالیت آنها ممکن است منجر به فروش کمتر در مقیاس بزرگ شود. تراکنش های بیش از 100000 دلار همچنان حجم قابل توجهی را در هفت روز گذشته نشان می دهد، با 2.4 تریلیون تراکنش در 24 ساعت گذشته، که نشان می دهد حتی اگر نهنگ ها فعال نباشند، هنوز جابجایی زیادی وجود دارد.

مرتبط با

سیگنال‌های روی زنجیره افزایش 0.04 درصدی در غلظت را نشان می‌دهند که نشان‌دهنده یک روند صعودی جزئی است، در حالی که سایر شاخص‌ها خنثی می‌مانند. سیگنال‌های بازار سهام منعکس کننده عدم تعادل حجم پیشنهادی-خریدی -15 درصدی است که نشان می‌دهد ممکن است فشار فروش وجود داشته باشد. از سوی دیگر، سیگنال قیمت هوشمند خنثی IntoTheBlock نشان می دهد که قیمت فعلی ممکن است معقول و پایدار باشد.

SHIB با قیمت 0.00002217 دلار زیر 50 EMA و نزدیک به 0.00001716 دلار در نمودار فنی معامله می شود که به طور قابل توجهی کمتر از 200 و 100 EMA است. RSI در 33 نشان می دهد که SHIB در حال نزدیک شدن به منطقه فروش بیش از حد است که می تواند خریداران بیشتری را به دنبال ورود ارزان تر جذب کند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید