نهنگ های شیبا اینو (SHIB) ناپدید شدند و 15 درصد کاهش یافتند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو در حال حاضر در وضعیت پیچیده ای قرار دارد و آخرین چیزی که او به آن نیاز دارد مهاجرت صاحبان بزرگ است. با این حال، این واقعیت که ما شاهد کاهش تراکنش‌های بزرگ هستیم تنها به یک چیز معنی می‌دهد: نهنگ‌ها قبلاً تسلیم شده‌اند و تعداد زیادی SHIB در اطراف منتظر خریداران هستند.

اعداد واضح هستند: SHIB به $0.00001329 سقوط کرد. معاملات بزرگ SHIB به میزان قابل توجهی کاهش یافته است که نشان می دهد تعداد قابل توجهی از دارندگان بازار را ترک می کنند. در نتیجه عقب نشینی نهنگ ها، بخش بزرگی از SHIB در بازار باقی ماند که نشان دهنده عدم اعتماد بین آنها است. روحیه منفی کلی نتیجه خروج وجوه از بازار است.

نمودار SHIBUSDT
منبع: IntoTheBlock

این روند در حجم معاملات نیز منعکس شد. حجم کل SHIB در 24 ساعت گذشته از 1 تریلیون فراتر رفت و در 3 ژوئیه به 2 تریلیون و در 29 ژوئن به 947 میلیارد دلار رسید.

چشم انداز نزولی بیشتر توسط سیگنال های زنجیره ای تقویت می شود. با افزودن به احساسات منفی در بازار، معیار In the Money نشان می دهد که اکثر دارندگان SHIB در حال ضرر دادن هستند. تصویری که سیگنال های بورس ترسیم می کنند نیز تاریک است. تفاوت حجم خرید و فروش نشان می دهد که خریداران و فروشندگان فشار یکسانی را اعمال می کنند. با این حال، سیگنال های صعودی در معیارهای بازار سهام وجود ندارد، که نشان می دهد علاقه خرید زیادی در این قیمت ها وجود ندارد.

علاوه بر این، از آنجایی که SHIB قراردادهای آتی ندارد، سرمایه گذاران راهی برای محافظت از خود در برابر کاهش های اضافی که می تواند فشار فروش را تشدید کند، ندارند. شاخص های کلیدی مبنی بر کاهش ایمان بازار به SHIB، پرواز نهنگ و کاهش 15 درصدی متعاقب آن است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید