Shiba Inu (SHIB) بازگشت به زمان: جزئیات


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نوسانات شیبا اینو به سطوحی رسیده است که ممکن است برای آن آماده نباشیم. این دارایی آخرین بار عملکرد مشابهی را در ماه فوریه نشان داد، زمانی که بازار به طور کلی در وضعیت نامناسبی قرار داشت. متأسفانه، عدم بازیگوشی در شیبا اینو یک مشکل بزرگ است و در اینجا دلیل آن است.

نوسانات همیشه محرک اصلی SHIB بوده است. نوسانات بالا به معنای فرصت های بیشتری برای سرمایه گذاران برای سود بردن از نوسانات قیمت، جذب مشارکت کنندگان بیشتر و افزایش نقدینگی است.

ŞIBUSDT
نمودار SHIB/USDT توسط TradingView

شیبا اینو در ماه فوریه دوره ای با نوسانات کم داشت، اما به زودی با افزایش شدید همراه شد. افزایش علاقه بازار، تبلیغات رسانه های اجتماعی و بهبود کلی در بازار ارزهای دیجیتال به این افزایش کمک کرد. افزایش قیمت، سرمایه‌گذاران را به جنون وارد کرد زیرا SHIB به بالاترین سطح سالانه رسید.

بر اساس نمودار فعلی، SHIB در حدود 0.00001693 دلار معامله می شود که نسبت به اوج خود در اوایل سال در حدود 0.000045 دلار تخفیف قابل توجهی دارد. با توجه به شاخص‌های فنی، EMA 50 با قیمت 0.00002200 دلار، 100 EMA در 0.00002144 دلار و EMA 200 در 0.00001949 دلار معامله می‌شود، SHIB کمتر از میانگین‌های متحرک اصلی خود است.

مرتبط با

با نزدیک شدن SHIB به منطقه فروش بیش از حد 32 در RSI، برخی از خریداران ممکن است در انتظار بهبودی احتمالی از آن خارج شوند. نوسانات کم مشکل ساز است زیرا باعث می شود کوین های میم برای تجارت جذابیت کمتری داشته باشند. اسپردهای گسترده‌تر می‌تواند ناشی از این باشد، که ورود و خروج سودآور از موقعیت‌ها را برای سرمایه‌گذاران دشوار می‌کند، این اثر نقدینگی ضعیف است.

علاوه بر این، نهنگ ها در غیاب نوسانات، علاقه خود را به دارایی از دست می دهند. چند چیز باید با هم جمع شوند تا SHIB شاهد افزایش دیگری در نوسان باشد. بازار باید دوباره علاقه نشان دهد، شاید بیت کوین به بالای 65000 دلار برسد یا رشد اکوسیستم اتریوم که شیبا اینو می تواند از آن بهره مند شود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید