شیبا اینو (SHIB) با بازگشت حماسی نهنگ ها باعث افزایش خیره کننده 483 درصدی در جریان خالص شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

براساس داده‌های زنجیره‌ای، ارز دیجیتال شیبا اینو با مضمون سگ‌ها شاهد افزایش جریان خالص مثبت است. با ارائه دیدگاهی در مورد تغییر در موقعیت نهنگ ها، جریان شبکه IntoTheBlock Big Holders تا 483 درصد افزایش یافته است که نشان دهنده بازگشت سرمایه گذاران در این کلاس است.

جریان خالص به سهامداران بزرگ از -41.19 میلیارد SHIB در 26 مارس به SHIB2.11 تریلیون در 27 مارس افزایش یافت.

افزایش ناگهانی در جریان خالص را می توان به عنوان تجمع ذخایر بزرگ یا نهنگ تفسیر کرد، در حالی که کاهش نشان دهنده کاهش موقعیت یا فروش است.

در مورد Shiba Inu، صرفه جویی از صاحبان بزرگ ممکن است عامل اصلی باشد، زیرا اعلام غیرمنتظره اخیر موسس اتریوم Vitalik Buterin مبنی بر اینکه Shiba Inu بسیار فراتر از انتظارات او بوده است ممکن است تأثیر مثبتی بر نهنگ ها داشته باشد.

دیروز شاهد مهاجرت انبوه دو تریلیون SHIB از صرافی KuCoin بودیم که به احتمال زیاد به انبار سرد، به دنبال سرکوب قانونی فعلی صرافی و دو نفر از بنیانگذاران آن بود.

در زمان نگارش مقاله، SHIB در 24 ساعت گذشته با 4 درصد افزایش به 0.00003126 دلار رسیده است و برای هفته 17 درصد افزایش یافته است.

اخبار شیبا اینو

طبق آخرین شماره مجله SHIB، تیم Damn اخیراً بیش از 6627.74 Wrapped BONE (WBONE) و 77386493 SolKiller DAMN را به آتش کشیده است. یکشنبه گذشته 5018 BONE و 60724821 DAMN دیگر به طور سیستماتیک نابود شدند.

Shibarium لایه 2 Shiba Inu اخیراً شاهد افزایش زیادی در ارزش کل خود بوده است. مجموع DeFi TVL طبق داده های DefiLlama، TVL Shiba Inu در حال حاضر پس از رسیدن به 3.9 میلیون دلار در 26 مارس، 3.72 میلیون دلار است. این نقطه عطف نشان‌دهنده سطحی از نقدینگی است که از زمان راه‌اندازی اولیه پلتفرم در آگوست گذشته مشاهده نشده است.

شریک شیبا اینو ZAMA، پیشگام در زمینه رمزگذاری همومورفیک (FHE)، یک راه حل اساسی پیشنهاد کرده است: HTTPZ، یک پروتکل اینترنتی جدید که به طور پیش فرض رمزگذاری سرتاسر را ارائه می دهد. این نوآوری داده های کاربران را تا رسیدن به مقصد ایمن می کند و تعاملات آنلاین را به شدت تغییر می دهد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید