Shiba Inu (SHIB) 12 میلیون توکن را با افزایش 867 درصدی در نرخ رایت سوزاند.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) در مواجهه با عدم اطمینان و تغییرات گسترده تر در بازار، استراتژی های رشد را تغییر می دهد. با کاهش قیمت، شیبا اینو شاهد افزایش قابل توجهی در نرخ سوختگی خود، معیار کاهش تورم بود. در حین نوشتن، نرخ پخت و پز با ارسال 12,688,018 SHIB به کیف پول مرده، 867.78 درصد افزایش یافت.

12 میلیون SHIB سوزانده شده ممکن است نسبت به ارزش دلار ناچیز باشد، اما به داستانی از ثبات در جامعه میم کوین اشاره می کند. ثبات مانند این به عنوان یک کلید اساسی برای دستیابی به اهداف کاهش عرضه ارز دیجیتال دیده می شود.

مرتبط با

آخرین SHIB حذف شده از گردش باعث شده است که کل Shiba Inu سوزانده شده تا به امروز به 12,688,018 توکن SHIB کاهش یابد. علاوه بر این، تعداد Shiba Inu باقی مانده در گردش در حال حاضر 583,076,408,841,878 SHIB است که نشان دهنده رشد ثابت در تورم کلی است.

میزان سوختگی شیبا اینو منبع: Shibburn

SHIB سوخته عواقب متعددی برای پول سینه دارد. آخرین بازی، سهم توکن در رشد قیمت است. با این حال، در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو در حالت نزولی یا معکوس قرار دارد و با وجود روند نزولی، 6.57 درصد در 24 ساعت از دست داده و به 0.0000238 دلار رسیده است. افزایش جریان خالص. این روند رشد منفی با احساسات کلی بازار مطابقت دارد، اگرچه رشد SHIB تا مرز قیمت 0.00003 دلار از مسیر خارج شده است.

با این چرخش رویدادها، ناظران بازار مشتاق هستند تا ببینند آخرین تحولات کجاست نرخ پخت و پز اوج خواهد بود و اینکه آیا این روی عملکرد قیمت توکن در آینده تأثیر می گذارد یا خیر. شایان ذکر است که وجود ShibaSwap احتمال انفجار تراکنش ها و همچنین افزایش کل توکن های ارسال شده به آدرس رایت را افزایش می دهد.

مرتبط با

شیبا اینو به احتمال رسیدن به 1 سنت خوشبین بود. جامعه به این موضوع امیدوار است شیباریومپتانسیل شرط بندی و پورتال رایت ورودی به این نقطه عطف کمک می کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید