Shiba Inu (SHIB) از نظر ارزش بازار بهتر از Cardano (ADA) است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال Meme Shiba Inu (SHIB) توانسته از نظر ارزش بازار از Cardano (ADA) پیشی بگیرد. بر اساس CoinMarketCap، ارزش دو ارز دیجیتال در حال حاضر به ترتیب 16.9 و 16.5 میلیارد دلار است.

قیمت دومین میم کوین بزرگ در 24 ساعت گذشته بیش از 16 درصد افزایش یافته است و عملکرد قابل توجهی از دیگر ارزهای رمزنگاری شده اصلی داشته است.

Dogecoin (DOGE) که در حال حاضر از نظر ارزش بازار در رتبه هشتم قرار دارد، تنها 2.4 درصد رشد داشته است.

مرتبط با

اما میم کوین های کوچکتر نیز به سرعت در حال بازیابی هستند. به عنوان مثال، Dogwifhat مبتنی بر Solana (WIF) بهتر از SHIB عمل کرد و 21.4 درصد به دست آورد. Floki (FLOKI) و Bonk (BONK) نیز موفق به ثبت سود دو رقمی شدند. پپه ممکن است دور از انتظار به نظر برسد، فقط 1.1٪، اما هنوز 18٪ در هفته گذشته افزایش داشت.

پسندیدن گزارش شده توسط U.TodayShiba Inu (SHIB) توانست از نظر ارزش بازار از Dogecoin (DOGE) پیشی بگیرد، البته برای مدت کوتاهی در اکتبر 2021. باید دید آیا او در سال جاری نیز شتاب کافی برای تکرار این موفقیت خواهد داشت یا خیر. تا اینجای کار هنوز 7 میلیارد دلار فاصله بین دو میم کوین رقیب وجود دارد.

علیرغم افزایش اخیر قیمت، SHIB همچنان 66 درصد پایین تر از اوج ثبت شده در 28 اکتبر 2021 است.

طبق داده های ارائه شده توسط IntoTheBlock، 70 درصد از دارندگان SHIB با قیمت های فعلی درآمد کسب می کنند. اکثر دارندگان (76٪) بیش از یک سال است که صاحب این ارز دیجیتال هستند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید