Shiba Inu (SHIB) در Epic Market Flip بهتر از بهمن (AVAX) عمل کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول جالب، ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با تم سگ از نظر ارزش بازار از Avalanche (AVAX) پیشی گرفته است.

همانطور که گزارش شد، Avalanche با پشت سر گذاشتن SHIB به جایگاه یازدهم در رتبه بندی بازار کریپتو در هفته گذشته رسید، زیرا SHIB با کسب سود مواجه شد و این سناریو اکنون در این هفته معکوس شده است. Shiba Inu در حال حاضر به عنوان یازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار رتبه بندی می شود و Avalanche را به جایگاه دوازدهم می رساند.

احساسات مثبت پیرامون شیبا اینو، همراه با روندهای صعودی گسترده تر در بازار ارزهای دیجیتال، به افزایش بیش از 5 درصدی قیمت توکن در 24 ساعت گذشته کمک کرده است.

CoinMarketCap
رتبه بندی کریپتو، با حسن نیت: CoinMarketCap

این سود زمانی حاصل شد که اتریوم در مدت مشابه تقریباً 5 درصد رشد کرد و در میان توکن‌های اصلی بالاتر بود، در حالی که بیت کوین (BTC) 1 درصد سقوط کرد.

تأیید برنامه های صندوق قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) در ایالات متحده در هفته گذشته باعث شد توجه برخی از معامله گران به توکن های میم معطوف شود. تعداد انگشت شماری از توکن های میم، از جمله Shiba Inu، در حال افزایش هستند.

SHIB با 4.32 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.2556 دلار رسید. طبق داده‌های CoinMarketCap، این رشد باعث شده تا Shiba Inu با ارزش بازار فعلی 15.13 میلیارد دلار در مقایسه با ارزش بازار فعلی Avalanche که 14.67 میلیارد دلار است، پیشی بگیرد.

مرتبط با

همانطور که بازار این آخرین پیشرفت را هضم می کند، همه نگاه ها به Shiba Inu و حرکت های بعدی Avalanche خواهد بود.

SHIB 5 درصد افزایش یافت

شیبا اینو در جلسه معاملاتی امروز شاهد افزایش قابل توجه 5.27 درصدی ارزش خود بود و قیمت آن از حداقل 0.0000243 دلار به 0.000026 دلار رسید.

افزایش قیمت شیبا اینو یک اتفاق مجزا نیست. این نشان دهنده روند گسترده تری در بازار است که در آن میم کوین ها اغلب با موجی از اخبار مثبت از ارزهای دیجیتال معتبرتر مانند اتریوم همراه هستند.

تأیید ETF های اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به ویژه تأثیرگذار بود زیرا نشان دهنده پذیرش رو به رشد دارایی های دیجیتال است.

مرتبط با

افزایش ارزش شیبا اینو با افزایش گسترده‌تری در بخش توکن میم مطابقت دارد. سکه هایی مانند Bonk و Pepe در 24 ساعت گذشته بهتر از بیت کوین و اتریوم عمل کرده اند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید