شیبا اینو (SHIB) به 0.00016 دلار افزایش یافت، اما نه برای مدت طولانی


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اقدام اخیر قیمت شیبا اینو نشان داد که دارایی به میزان قابل توجهی بیش از حد فروش رفته است. SHIB به یک جایگزین مطلوب برای سرمایه گذارانی تبدیل شده است که در نتیجه این فروش بیش از حد به دنبال خرید پرش هستند.

زمانی که یک دارایی بیش از حد فروخته می شود، ممکن است افزایش فنی امکان پذیر باشد، زیرا این معمولاً نشان می دهد که قیمت بسیار شدید و بیش از حد کاهش یافته است. چنین بهبودی معمولاً به دلیل مشکلات فنی است، نه پیشرفت‌های اساسی، و معمولاً کوتاه مدت است.

ŞIBUSDT
نمودار SHIB/USDT توسط TradingView

با وجود عقب نشینی کوتاه مدت، یک روند نزولی میان مدت بالقوه همچنان وجود دارد، به خصوص اگر شرایط کلی بازار منفی بماند. بهبود شیبا اینو نیز همزمان با یک عقب نشینی عمومی در بازار است. در نتیجه فشار شدید فروش در بازار ارزهای دیجیتال، بسیاری از دارایی ها در چند روز اخیر زیان قابل توجهی را تجربه کرده اند.

مرتبط با

SHIB روند معکوس را دنبال کرد زیرا بازار شروع به نشان دادن نشانه هایی از تسکین کرد. این مهلت کوچک برای کل بازار به قیمت SHIB کمک کرد تا ثابت بماند و بهبود یابد. تلاش جمعی برای بازیابی بازار جو مثبتی ایجاد کرد که به قیمت SHIB اجازه داد تا از پایین ترین سطح خود بالاتر رود.

فقدان آشکار فعالیت نهنگ یکی دیگر از عوامل مهم در بهبود SHIB است. نهنگ ها می توانند با فروش مقادیر زیادی توکن تأثیر زیادی بر بازار بگذارند. اما از آنجایی که نهنگ های زیادی وجود نداشت، فشار زیادی برای فروش SHIB وجود نداشت.

از آنجایی که به دلیل نبود نهنگ، توکن‌های ارزان زیادی برای خرید وجود دارد، سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران کوچک آسان‌تر است بدون اینکه نگران این باشند که فروش قابل توجه قیمت را حتی پایین‌تر می‌آورد. محیط برای بازیابی SHIB اکنون پایدارتر است زیرا فشار رو به پایین از سوی نهنگ ها وجود ندارد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید