Shiba Inu (SHIB) 2750٪ در توکن های سوخته افزایش می یابد، آیا قیمت دنبال می شود؟


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد توکن های سوزانده شده در 24 ساعت گذشته بوده است. دلیل اصلی این امر به احتمال زیاد افزایش کلی فعالیت شبکه شیبا اینو است. با توجه به عملکرد قیمت فعلی آن، این می تواند یکی از اولین نشانه های قدرت روزافزون شبکه به عنوان یک کل باشد.

بر اساس آخرین داده ها، افزایش خیره کننده 4677 درصدی در نرخ رایت توکن های SHIB وجود داشته است که در روز گذشته بیش از 301 میلیون توکن سوزانده شده است. این افزایش شدید در نرخ سوختگی نشان می دهد که تعداد بیشتری از توکن ها در حال نابودی هستند که باعث کاهش مقدار در گردش و احتمالاً افزایش قیمت می شود.

    SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

خلاصه توکن IntoTheBlock تمرکز بالای دارندگان بزرگ را برجسته می کند و نشان می دهد که 52 درصد دارندگان با قیمت فعلی سودآور هستند. این تمرکز که از نظر حرکات بلندمدت قیمت حائز اهمیت است نشان دهنده علاقه و حمایت جدی سرمایه گذاران است.

عمل قیمت SHIB ارتباط نزدیکی با بیت کوین دارد، همانطور که با همبستگی قیمت آن 0.94 نشان داده شده است. به طور کلی، دو سیگنال بازار نزولی و یک سیگنال صعودی وجود دارد که بیشتر نشان دهنده روند نزولی است. اگرچه مقداری حرکت مثبت وجود دارد، سیگنال های روی زنجیره روندهای خنثی تا کمی صعودی را نشان می دهند، بنابراین محتاط ماندن ممکن است عاقلانه ترین تصمیم در اینجا باشد.

مرتبط با

نمودار قیمت SHIB نشان می دهد که دارایی در تلاش است تا شتاب صعودی به دست آورد. قیمت در حال حاضر در حدود 0.00001734 دلار معامله می شود و EMA های 50 روزه، 100 روزه و 200 روزه به عنوان سطوح مقاومت عمل می کنند. برای شروع یک روند صعودی معنی دار، SHIB باید بالاتر از میانگین های متحرک شکسته شود.

اکوسیستم شیبا اینو با حجم زیادی از تراکنش ها و کاربران فعال همچنان قوی است. آخرین داده ها نشان دهنده تلاش مداوم برای کاهش عرضه توکن ها و افزایش کمیاب آنها است، همانطور که سوختگی نشان می دهد. متأسفانه، با توجه به عرضه گسترده SHIB، بعید است که این حجم به دارایی کمک کند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید