پشتیبانی Shiba Inu (SHIB) شکسته شد: سطح بعدی قیمت مشخص شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو نتوانست سطح حمایت 100 EMA را حفظ کند و در این جلسه معاملاتی زیر این سطح باز شد. کاهش قیمت توکن Meme به زیر این میانگین متحرک نگرانی های قابل توجهی را ایجاد می کند و می تواند سیگنال منفی برای سرمایه گذاران باشد. سطح حمایت بعدی برای دارایی خیلی دور نیست اما زیر سطح مقاومت بحرانی قرار دارد.

نمودار شیبا اینو با تلاش برای تثبیت بالای 100 EMA روند نزولی را نشان می دهد. اگر فشار فروش تشدید شود، قیمت می تواند به حمایت اصلی بعدی در 0.000019 دلار نزدیک شود، همانطور که با شکست زیر این سطح حمایت نشان می دهد.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

این منطقه برای SHIB بسیار مهم خواهد بود، زیرا این پتانسیل را دارد که یا مبنایی برای بازیابی باشد یا در صورت نقض بیشتر باعث کاهش بیشتر شود. اندیکاتورهای فنی مانند RSI سیگنال های نزولی می دهند. این واقعیت که RSI در حال حاضر به منطقه اشباع فروش نزدیک است، نشان می دهد که فشار فروش ممکن است ادامه یابد.

مرتبط با

با این حال، اگر خریداران برای استفاده از قیمت‌های پایین مداخله کنند، گران‌فروشی فرصتی برای بهبود کوتاه‌مدت ایجاد می‌کند. نمایه حجمی نشان دهنده کاهش فعالیت معاملاتی نسبت به جلسات قبلی است. در یک روند نزولی، حجم پایین معمولاً نشان دهنده کاهش علاقه خرید است که می تواند بازگشت قابل توجهی را برای SHIB به زودی دشوار کند.

چشم انداز بدبینانه تر برای توکن Meme با کاهش حجم بیشتر حمایت می شود، که نشان می دهد سرمایه گذاران در حال دور شدن از توکن هستند. اگر SHIB بتواند این سطح را حفظ کند و نشانه‌هایی از قدرت نشان دهد، بهبودی قریب‌الوقوع است، که نشان می‌دهد بدترین فروش ممکن است پشت سرمان باشد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید